Bir yabancı;

Yaşadıkların çok ağır anlayabiliyorum sana üzülme geçecek diyemiyorum çünkü biliyorum ki geçmeyecek,geçmiyor da.. Ona söyleyemediğin her şeyi yazıyorum demişsin, içinde bu kadar çok şey varken giderken neden dinlemedi seni? Dar ağacında ki bir mahkumun bile son isteği son sözleri dinlenir ve yerine getirilir. O seni dinlemeden daha yaşarken öldürmüş. Zor biliyorum hemde çok zor.. Gittiğini bilmek ama neden niçin gittiğini bilmemek çok zor.. Benimde gideli 5 sene oldu ama hala neden gittiğini tam olarak bilmiyorum ve bunu biliyorum ki hiç bir zaman da öğrenemeyeceğim. Çok güzel bir yeteneğin var yazabilmek. Yazabiliyorsun, keşke bende senin gibi acımı yazabilsem ama yazamıyorum işte yeteneğim yok. Ben yazamadığım için anlatmaya çalışıyorum, sen yazabildiğin için kimseye anlatamıyorsun..insan düştüğünde tekrar kalkmak için bir ele ihtiyaç duyar. İzin ver o düştüğün yerden birlikte kalkalım. Sana uzattığım bu eli geri çevirme ne olur...

02 Haziran 2016
Nemesis

Şimdi sesin çınlar kulaklarımda. Yüzünü hiç unutmam, unutamam. Bakışların gelir geçer içimden. Sen asla bitip tükenme göz nurum! Senin bu bırakmış halini görmek içimi parçalar. Ben hiç üzülmem derdin hatırlıyor musun? Sen hiç üzülme zaten. Seni üzdüğümü bilsem ödüm kopardı.

23 Aralık 2015
esra1997

Yollar defalarca aynı yerlerden geçer

Anılar eski anılar,

Gemiler eski gemiler ,

Denizler eski deniz, martılar eski martıdır.

Bir dalgalar var hoyrat olan,

Bir de kurumayı bekleyen çiçekler .

21 Aralık 2015
MonaRoza

bir kağıt bir kalem yeter her şeyi anlatmaya

bir çift gözden ziyade bir yürek gerek anlamaya

yani yazılabilir her şey, anlayacak bir yürek uğruna

ve ben yazdım güzelliğine denk kaç edebi sanat varsa

17 Ağustos 2015
LEADRİ

Kaldırın bu vedalaşmaları hayattan..

İnsan birden çekip gitmeli,gidebilmeli hayattan..arkasında,ardında bıraktıklarını hic düşünmemeli, düşündürülmemeli..

Ne bileyim ben,mesela bir sabah uyandırilip yatağından zorla,kollarına girilip götürülmeli gideceği yere....

14 Ağustos 2015
fuslu

Nasıl sevdin sen beni..bu nasıl sevgi anlamadım hiç..hani rüya degildin sen,hani gerçektin..nerdesin o halde..niye yoksun..bak kaç gün gecti, kaç gece karardı usulca,kaç güne yalnız doğdu güneş..hiç mı özlemedin, hiç mı merak etmedin Allah askına..

24 Haziran 2015
fuslu

Cebimde hayal kırıklıklarım var.

Bir anlık gelen deli cesaretiyle sana gelip

"Uykuyu ne kadar sevdiğimi bilirsin,

bana geleceğini bilsem, benim olacağını,

Beni seveceğini bilsem

13 Haziran 2015
papatyalar aşkına

Büyümek nekadar zormuş.

Küçükken hiçbişey düşünemezdik ve aslında bu sahip olduğumuz en değerli şeymiş.

'' Düşünememek ''

Şimdi anlıyorum bunu aslında nekadar kıymetliymiş ; elimi sıkıca tutanların elimi bıraktığında,sevdiğim insanların bana yalan söylediğinde daha iyi anlıyorum bunu.Şimdi bilmediğim biyerdeyim,karanlıktayım.Kaçmak istedim aslında ama bişeyi daha anladım ki bu hayatta neyden kaçarsan o senin kaderindir...Kaçamadım acıdan da aşktan da.Canımı acıtan yalanlar,gerçek sandığım yalanlar,ben ittikçe üzerime yapışan,emin olduklarıma bile sıçrayan o yalanlar şimdi benim hayatımın geri kalanında yanımda olucak olan tek gerçek.

09 Haziran 2015
Derya85
Ne zormuş bu,unutmak özgürlükmüş meğerse.Her aşk güzeldir başta göremezsin,kör olursun sanki ya da görmek istemezsin çünkü görürsen biteceğini bilirsin,acı çekiceğini bilirsin ama benim ki öyle değil görmek istememek değil saklanmak onunkisi kötülüğünü iyi kalıplara sokmaya çalışmak bunu biliyorum artık ama çok geç... Güvendim sahiplendim bikere.Cesaretini kaybetmiş bi korkaksın benim için ama olsun diyorum...İşte böyle olsunlara sığınıyorum ama öyle olsun hiç istemiyorum.
14 Nisan 2015
Derya85

Bir türkü tutturdu içim,

'Baş koysan omzuma,

Sıcak olur o zaman...'

Aman, amann...

Geceler uzasa,

Gülsen bide,

Çay demlesem, olur o zaman..

Ben seyretsen gün boyu ,

22 Ekim 2014
Esra KÜÇÜK
< Önceki1234...