KAPADOKYA KARLAR ALTINDA FOTOĞRAF TURU

17-19 Şubat 2012

Kişi başı 195 TL

1.Gün 17 Şubat Cuma / İstanbul – Bolu Aksaray – Nevşehir

Belirtilen noktalardan sizleri aldıktan sonra keyifli bir gezi için yola çıkıyoruz.İzmit-Adapazarı-Bolu-Ankara güzergahını takip ederek Nevşehir’e doğru hareket ediyoruz.Normal hava ve yol koşullarında 10 saat sürecek olan keyifli yolculuğumuz sonucunda sabah saatlerinde bölgeye ulaşıyoruz.

25 Ocak 2012
Serkan Aygören

Her insan fotoğraflarda güzel çıkmadığını düşünür.

Aslında belki de en güzel oldukları yer fotoğraflardır

Öyle dururlar çünkü yalan söylemezler, bırakıp gidemezler, nankör olamazlar ya bir sehpanın üzerinde ya evin en müstesna köşesinde ya da b...ir cüzdanın içinde dururlar. O yüzden gelmesin gidenler bir fotoğraf göndersinler yeter…

04 Mart 2011
LEADRİ

Ben giyimiyle yaşantısıyla dikkat çekmeyen bir yaşantıyı tercih ettim her zaman. Makyaj yapmam saçım devamlı kısadır… Emekli bir bayanım. Fotoğrafla uğraşmak resimle uğraşmaktan daha kolay diye düşündüm hobi olarak tercih ettim.

18 Aralık 2010
Saadet

Pendik Genç Pesiad sponsorluğunda düzenlenen Penfa (Pendik Fotoğraf Amatörleri) Fotoğraf segisi Pendiklilerle buluşuyor. 02-08 Ağustos tarihleri arasında Ankara caddesi (Pendik Karakol Önü) ve Pendik’in farklı yerlerinde sergilenecek olan fotoğraflar ilk günden büyük ilgi gördü.

03 Ağustos 2010
Serkan Aygören

Haydi Bakalım Adaya !

Uzun zamandır neden Heybeliada’ ya gitmiyoruz diyenler!

Haydi bakalım davetimiz size. 19 Mayıs' ta Heybeliada sezonunu açmaya ne dersiniz?

Adayı fotoğraflayıp, keyifli bir sohbet için,haydi bakalım PhotoWorld Ada buluşmasına hepinizi bekliyoruz.

17 Mayıs 2010
Serkan Aygören

Emel Tur (Güçhan Bedestenci), GurmeTürk, FDT İstanbul işbirliği ile düzenlenen harika bir İstanbul turunu sizlerle paylaşmak istiyorum sevgili okurlar. Bayağı bir zamandır “Hayat memat, yuvarlanıp gidiyoruz işte” lakırdılarını bahane ederek yazmaya ara vermek zorunda kalmıştım.

13 Mayıs 2010
Serkan Aygören

Kuruluşumuzun ilk yılı idi geçen sene. Bergama Fotoğraf Günleri’nin ilkini gerçekleştirmiştik. Üzerinden bir sene geçti ve ikicisini gerçekleştirmekle bunun bir tesadüf olmadığını ciddi bir özveri ve destekle olduğunu göstermiş olduk. Çünkü bu sefer daha kapsamlı, fotoğraf dostlarımızı fotoğraf adına doyurucu bir etkinliğe imza atmış olduk. Mutluyuz.

30 Nisan 2010
emre öncü

Yok 1. Bergama Günleri, yok Bursa gezisi, yok Ayvalık Cunda gezisi derken artık canıma tak etmişti. Hal- hazırda mesleğimden mütevellit tüm gün derslerimin olması sebebi ile (hafta sonu dahil) bir türlü dahil olamıyordum FDT gezilerine.

20 Nisan 2010
Serkan Aygören

FDT (Fotoğraf Dostları Topluluğu), 1 yıl önce fotoğrafa gönül vermiş arkadaşlarla

kurduğumuz gerçekte başlayıp sanal ortamda hızla büyüyen bir oluşumdur… FDT, fotoğraf - gezi sevdalılarının, arkadaşlıkların, dostlukların,nice paylaşımların, gülümseten anıların genel adıdır… Bu sıfatları hakkettiğinin ispatı, bu bir yıl içinde saklıdır.Gezilerimizde bizlerle birlikte olan ve gelemeseler de dışarıdan takip edenler bu söylediklerime yakından şahit oldular.

26 Mart 2010
emre öncü

Ayvalık – Cunda Gezisi Ve FDT

2010 Dar sokakları ve buralardaki taş evleri, kiliseleri, camileri, sokaklarında bizi gülümseyen yüzlerle karşılayan insanları, her mekanda insanlarla iç içe gördüğümüz kedileri ve köpekleri ile gezilmesi keyif veren Ayvalık ve Cunda… FDT ile geçen sene de keşfettiğimiz bu yerleri, bu sene yeni katılan arkadaşlarımızla yeniden gezmekten ayrı tatlar aldık…

23 Mart 2010
emre öncü
< Önceki123