İstanbul'un en köklü gruplarından, Türkiye'nin tarzında tartışmasız en iyi ismi Suitcase, 25 Aralık Cumartesi akşamı PULP sahnesinde!...

2009 Yılında albümünü cıkardığı "Bildiğin Her Şeyi Unut" albümünden ilk video "Duvar" ve "Ne Fark eder?" isimli 2nci Video klip çalışmasından sonra, grup 3ncü Video Klip Çalışmasını geçtiğimiz günlerde "Aşk Hiç Olmamış Gibi" adlı şarkısına çekti.

21 Aralık 2010
Serkan Aygören

Duyanlar, duymayanlara buradan duyursun lütfen. Bu haftya sonu 2 adet ücretsiz etkinlik var sevgili okur. Birincisi kocamn bi etkinlik. Hem de BE - DA - VA evet, yanlış falan okumadın korkma. "İyi de ne var ne yok bu etkinlik ne menem bir şey" dediğini duyar gibiyim.

16 Temmuz 2010
Serkan Aygören

Kanyon doğum gününü Sertab Erener konseri ile kutlayacakmış sevgili okur.

Saat 22:00'de başlayacak olan Sertab Erener konseri Kanyon tarafından ücretsiz olarak sağlanacak.

Bununla da yetinmeyen Kanyon yönetimi bir de web sitesi açmış.

04 Haziran 2010
Serkan Aygören

Genç bir semazen olarak 2008 yılında gerçekleştirdiği elektronik müzikle sema projesi ile büyük ilgi gören Emre Yıldırım, bu kez köklerine döndüğü yepyeni bir sufi dans projesi olan “Aşka uyanış” ile 19 Mart Cuma akşamı , saat 20.00’da , Fatih’te mistik bir performans mekanı haline gelen “Sultan Sarnıç” sahnesinde izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

17 Mart 2010
Serkan Aygören

20 yildir eklektik Kelt muzigiyle dunya capinda 15 milyona yakin album satan Kanadali sarkici/besteci Loreena McKennitt uzun bir aradan sonra tekrar bizlerle!

Loreena McKennitt; Istanbul Kultur Sanat Vakfi tarafindan, Pasion Turca isbirligiyle duzenlenen 13 Haziran Cumartesi aksami Cemil Topuzlu Acik Hava Sahnesi’ndeki konserinin ardindan, 14 Haziran Pazar gunu 48. Uluslararasi Bursa Festivali kapsaminda Kulturpark Acikhava Tiyatrosu’nda ve 16 Haziran Sali gunu 13. Uluslararasi Magusa Kultur ve Sanat Festivali kapsaminda Salamis Antik Tiyatrosu’nda konser verecek.

11 Haziran 2009
Serkan Aygören

Carlos Santana İstanbul'da. Dın dırı dın dın... Dın dınn... 6 Temmuz'da... Dın dırı dın dın... Dın dınn... Bizlere bu kıyağı yapan tabi ki İKSV. Taaa 1990 yılında konser vermiş olan Santana abimiz ikinci defa gitar ile bizleri mest etmeye geliyor. Nerede mi? Kuruçeşme Arena'da tabi ki...

14 Nisan 2009
Serkan Aygören
Evet sevgili Renklidergi takipçileri. Hep lafını ettiğimiz, yapacağız edeceğiz söylemlerimizi yerine getirmenin, başlangıcını yapmış olmanın gururu ile bu yazıya sunuyorum huzurlarınıza.

Promosyon çalışmalarımıza başladık ve meyvelerini siz sevgili okurlarımızla paylaşmaya bugün itibarı ile başlıyoruz. İlk promosyonumuz ise konser bileti. Promosyonumuz son dakikada netleştiği için bizi bu defalık affetmenizi ve eğer istiyorsanız elimizdeki 7 biletten birinin sahibi olmanızı istiyoruz. Konser ve detaylarını aşağıdaki satırlardan ulaşabileceğiniz konsere 7 okurumuz davetlimiz olarak ücretsiz katılacaklar.

25 Şubat 2009
Serkan Aygören

90’ların ilk yarısında yükselişe geçen Brit-Pop akımına daha fazla gitar ve depresif bir hava katarak o renkli günlerin çehresini birazda olsun değiştiren ve ardından 90’ların sonunda yayınladığı Kid A albümü ile elektronik tınılarla beslediği gitar müziğinin evriminde başrol oynayan, bu vesileyle bugünün modern rock müziğinin temellerini atan, kimilerine göre dünyanın halen yaşayan en büyük müzik grubu Radiohead.

20 Şubat 2009
sputnik
Cenk Han Alkaya Gülmeyi Dene

Kendi söz ve bestelerini bir albüme dönüştürmek için 4 yıldır çalışan Cenk Han Alkaya, 15 yıllık müzik yaşamımın küçük bir özeti dediği Gülmeyi Dene albümünde; kendini yakın hissettiği 80'lerin vintage sounduyla indie rock tınılarını harmanlayarak müziğini dinleyiciyle buluşturuyor.

20 Haziran 2008
sputnik
alanis morisette

Malum, yaz mevsimi kapıya çoktan dayandı, hatta içeri girdi, kuruldu bile sofraya :) Bunun da etkisiyle olsa gerek; nicedir çeşitli konser duyuruları gözüme çarpıyor. En son sevgili Kanat ağabeyin (Hürriyet yazarlarından Kanat Atkaya) R.E.M. yazısını okuyunca “İşte zamanıdır!” dedim kendime, tabi ki de Renkli Dergi. com’da yazmak için…

08 Haziran 2008
Serkan Aygören
< Önceki12