2009 yılı şubat ayında kurulan ve İzmirli fotoğraf severlerin ortak noktası olmayı hedefleyen İzmir Fotoğraf Kulübü’nün sanatçıları ilk sergisini 22 Haziran 2009 tarihinde Özdilek Alışveriş Merkezi’nde açacak.

23 Haziran 2009
sonmex

İSMEK, artık geleneksel hale gelen Genel Sergileri’nin bu yıl 12.’sini düzenliyor. İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın katılımıyla 6 Haziran Cumartesi günü Feshane'de gerçekleştirilecek açılış törenine sanatçı Kutsi de şarkılarıyla renk katacak. Sergi, çeşitli aktivitelerle 14 Haziran'a kadar devam edecek.

05 Haziran 2009
Serkan Aygören
Paris Hilton

26 Martta Türkiye'ye gelmesi beklenen, Hilton Otellerin varisi Paris Hilton, Kanal 1 tarafından düzenlenen "Miss Turkey" güzellik yarışmasında jüri üyeliği yapacak.

Paris Hilton aynı zamanda Kanal 1'den Türkiye'ye gelirken istekte bulundu. bunlardan bir kaçı;

20 Mart 2008
sputnik
Reklam sektörüne yön veren yarışmalardan birisi de sonuçlandı. 1969 yılında New York Chapter of the American Association'un sponsorluğu ile hayat bulan Effie Ödülleri ülkemizde 2. defa düzenleniyor. İlkinin düzenlendiği sene; Cola Turca içecek dalında, Opet Tarkan'lı reklamları ile ödül alanlar arasında idi.

Bu sene de 17 dalda ve 4 özel dalda toplam 34 adet ödül dağıtılan organizasyonda 99 adet katılım mevcuttu. Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen organizasyonun amacının reklam yatırımlarını özendirmesi, ölçümlemeye dayalı reklamın iş getiren sonuçları olduğunun kanıtlamasını sağlamak olarak açıklandı.

26 Mart 2007
Redsonja
< Önceki1Sonraki >