Fikret Otyam ile anılara kaldığımız yerden devam ediyoruz...

İşte bir ara “altıma kaçırdığım’”dediği ve babasının fotoğraf makinesine gözünü diktiği anlara ait dakikalar Otyam’ın ağzından şu şekilde gelişiyor.

12 Ocak 2010
gulcin_ertunc

Öncelikle sevgili Fikret Otyam'a değerli vaktini ayırdığı için güzel anılarını paylaştığın için sonsuz teşekkürlerim sunarım. Ayrıca sevgili Alp abi, Pınar ve Gökçe'ye sevgiler... Ayrıca ilgi ve alakası olan tüm dostlarıma teşekkürü borç bilirim. İyi ki varsınız...

10 Ocak 2010
gulcin_ertunc

Merhaba sevgili renkli dergi takipçileri bundan böyle Renkli Sohbetler köşemizde birbirinden değerli sanatçılarımızla gerçekleştirdiğim keyifli söyleşilerimizi sizlerle paylaşacağım. 30 yıldır tiyatro sahnelerinde hayranlıkla izlediğimiz Mustafa Uğurlu ilk konuğumuz. Mütevazi kişiliği ile sorularımızı yanıtlayan Mustafa Uğurlu son, oyunu Sokrates’in Son Gecesinden oynadığı tüm oyunlara, diziler ve sinema filmleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

21 Aralık 2009
gulcin_ertunc

Sevgili Bengi Gençer artık bizlerle. Çizimlerine yer vereceğimiz sevgili Bengi’yi sizlere bir tanıtalım istedik. Kendisi ile Km2lerce mesafede olmamızdan mütevellit elektronik posta yolu ile yaptığımız “Bengi Gençer Kimdir?” sorularını ve cevaplarını huzurunuzda paylaşmak istedik.

28 Eylül 2009
Serkan Aygören
< Önceki1Sonraki >