bedava belgesel film dizi izle

Hepimiz artık neredeyse film dışında ki bir çok gösterimi internetten takip ediyoruz... Tabletler, cep telefonu, bilgisayarlar özelliklede internet ciddi anlamda bunu yapmamıza büyük katkı sağlıyor...

12 Aralık 2014
Tarkan

(Dikkat spoiler içerir.)

“Beyzbol” teması Hollywood filmlerinde birçok defa işlenen temalardan biri oldu. Her seferinde filmdeki yıldız oyuncular değişse de, takım değişse de senaryo hemen hemen birbirine yakın, bilindik heyecanlarla dolu olurdu. Kazanamayan bir takım, başlarında onlara inanan ve güvenlerini kazanmaya çalışan bir koç ve tabi ki etrafta bu takımdan bir şey olmaz diyen sevilmeyen karakterler…

30 Ocak 2012
rouge

Merhabalar,

Öncelikle herkese geçtiğimiz yılın temmuz ayı içerisinde freecycle İstanbul'a gönderdiğim e-posta'yı hatırlatmak isterim.

Herkese merhaba,

Birkaç ay içerisinde seyircisiyle buluşmasını hedeflediğim ve kişilerin kişisel geri dönüşüm dönemlerini konu alan bir sinema filmi üzerinde çalışıyorum. Bu filmin tanıtımı ve dvd satışı dahilinde, eski cd ve dvdler kullanarak gece lambası üretilmesini ve bu lambaların satışından elde edilen gelirin zihinsel özürlülerle ilgili faaliyetlerde bulunan kurumlara vakıflara bağışlanmasını amaçlıyorum.

01 Nisan 2011
Serkan Aygören

İKSV tarafından, LG sponsorluğunda, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ve sinemaseverlerden yoğun ilgi gören Filmekimi bugün başlıyor. 31 filmden oluşan zengin program, 10 ek seansla birlikte yaklaşık 150 seansta izleyicilerle buluşacak.

07 Ekim 2010
Serkan Aygören

Son günlerde hayatta içinde bizden bir şeyler olanları arıyoruz hep. Çünkü bir adım daha yakın hissediyoruz bizden olduğunda. İşte tam bu kıstasa uyan bir şeylerden bahsetmek istiyorum.

Yerli filmler...

17 Ağustos 2010
pixares

Ülker’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna geleneksel hale getirdiği “Ülker Çocuk Sinema Şenliği”, bu yıl üçüncü kez perdelerini açacak. 17-18 Nisan 2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar, Astro Boy adlı filmi ücretsiz olarak izleme imkanı bulacak.

09 Nisan 2010
Serkan Aygören

Kosmos mucizeler yaratan bir hırsızdır. Dağlardan taşlardan, ağlayarak ve sanki birilerinden kaçar gibi gelir bu zaman dışı sınır şehrine. Şehre girer girmez nehirde boğulan bir küçük çocuğu kurtarır ve mucize yaratan insan olarak hemen kabul görür şehirde.

06 Nisan 2010
Serkan Aygören

Selanik’te çocukluktan başlayan arkadaşlık, önce silah arkadaşlığına sonrasında cumhuriyetle birlikte aynı ideallerin peşinde yürüyen yarım asırlık dostluğa ve ölene kadar süren kardeşliğe dönüştü. Aralarındaki dostluk o kadar büyüktü ki biri öldüğünde diğeri de hayata veda etmek istedi…

19 Şubat 2010
Serkan Aygören

Fransa, Türk Sinemasını Selamlıyor : Yeşim Ustaoğlu

25-27 Şubat 2010

Fransız Kültür Merkezi tarafından düzenlenen Türk sinemasına saygı etkinliği, üç filmiyle senarist ve yönetmen Yeşim Ustaoğlu’nu konuk edecek. Yeşim Ustaoğlu ile bir söyleşinin de gerçekleşeceği bu etkinlikte, sanatçının Fransız filmleri arasından seçtiği Robert Bresson’un Pickpocket filmi de gösterilecek.

17 Şubat 2010
Serkan Aygören

Merhaba,

8. filmmor kadın filmleri festivali 12 mart akşamı başlıyor, 21 mart'a kadar sürüyor. Bu yıl 20 ülkeden 53 filmle 'umut kadınlarda' diyen festivali Fransız Kültür Merkezi, İstanbul Modern, Goethe Enstitüsü ve akşamları Melek'te izleyebilirsiniz.

16 Şubat 2010
Serkan Aygören
< Önceki1234...