FlashForward henüz 3 bölümü yayınlanmış çok yeni bir dizi. Yabancı dizi fanatiği biri olarak tabiki hemen arşivime ekledim.

Dünyadaki tüm insanların tamamen aynı anda tam 2dk 17sn süre ile bayılmasıyla tüm dünya üzerinde kaos oluşur. O an uçmakta olan tüm uçaklar düşer, hareket halindeki araçlar kaza yapar. Ayılan insanlar başta ne olduğunu algılamaz ve saldırı olduğunu düşünür fakat biraz zaman geçtikten ve birbirleriyle konuştuktan sonra herkesin bayıldığını anlarlar. Yalnız bu sıradan bir bayılma değildir, 2dk 17 lik sürede insanlar hayal veya rüya olamayacak kadar gerçek görüntüler görürler. Bu görüntüler 30 Nisan 2010 yani tam olarak bayılma anından 6 ay ilerisine aittir. Biraz araştırma yapınca bu görüntülerin herkes tarafından görüldüğü ve birbirini tuttuğunu farkederler.

09 Ekim 2009
muratmoon

Aşkın Gözü Kördür yarışması...

Yeni bir yarışma geliyor. Kanal D yayına koyacakmış.Tüm dünya ile aynı zamanda Türkiye’mizde. Aman da aman, oh oh ne olurdu da bu yarışma dünya ile birlikte bide de başlasındı değil mi? Krizi mirizi bıraktık bu yarışmayı bekler olduk milletçe.

27 Nisan 2009
Serkan Aygören

Avustralya'dan Amerika' ya uçan Oceanic havayolları 815 sefer sayılı yolcu uçağının Güney Pasifik civarında çok acayip bir ıssız adaya düşmesi ve sağ kurtulan kazazedelerin yaşam mücadelesini ve geçmişini anlatan Amerikan yapımı dizidir.

06 Mart 2009
sofistike

1999 yılında Doğan Medya Grubu ve Time Warner iştiraki ile kurulan bir kanal CNN Türk. Malumunuz kendileri topu topu 2 kanal. Bir tanesi NTV, bir tanesi de CNN Türk.

CNN Türk’ün kendi sitesinde ki duyurusuna göre değişiyormuş. Bizden de değişimi takip etmemizi istiyorlar.

28 Şubat 2009
Serkan Aygören
Lost izleyenlerin hiç de uzak kalamayacağı bir isim DHARMA..

Gizemli olayların geçtiği adada belki kilit nokta aslında.

Bazen gerçekten var olduğunu düşündüğüm bir girişim olsa da sonuçta Lost dizinin senaristleri tarafından uydurulmuş bir kurum..

13 Şubat 2009
rouge
lost

03 Mart 2008 tarihinde kanallarımız arasına yeni bir kanal daha ekleniyor. Hemen belirtmeliyim ki, bu kanala D-Smart veya Kablolu Tv'den ulaşabileceksiniz. Digitürk için bir net cevap henüz yok internet camiasında.

03 Mart 2008
Serkan Aygören

80’li yılların kült dizilerinden olan, Kara Şimşek (Knight Rider) TRT ekranlarında Altan Erkekli dublajında seyredilirmiş. o zamanlar pek ufak olduğum için ancak araştırarak bu bilgileri sizlere topluyorum. Pek sevilen Kara Şimşek, her ne kadar yeniden konu alınması gecikse de, çok güzel görsel olarak ve konu olarak karşımızda diyebilirim. Dizimizin bu seferki başrol oyuncusu, Mike Traceur karakteriyle, Justin Bruening. Dizide pek yeni konulu olduğu söylenemez daha çok seri bir şekilde babadan oğula misali devam ettirmeye çalışmışlar denilebilir. 1982 yapımı Kara Şimşeğin Micheal Knight 'in öz oğlu olarak Mike Traceur karakteriyle karşımıza çıkacak. Kendileri dizinin pilot bölümünün sonuna doğru ise konuk bile oluyor.

20 Şubat 2008
sputnik
supernatural

 

Sam ve Dean Winchester kardeşler henüz daha çocukken, paranormal olaylar sonucu çıkan bir yangın esnasında anneleri ölür. Bu olayın ardından ailenin babası John Winchester, olayın sorumlusu yaratığı avlamak için oğullarıyla beraber yollara düşer.

14 Şubat 2008
sputnik
necefli maşrapa

Şimdi Reklamlar,

4kafadar.org da bahsedilen Turkcell tavuğunu okudunuz mu bilmem? Bu aralar pek bir sıkı fıkıyız televizyon reklamları ile. Öyle ki, oturup gördüklerimi, tanık olduklarımı sizlerle paylaşma gereği hissettirdi bana biraz sonra bahsedeceklerim.

15 Ocak 2008
Serkan Aygören
Hiç denilecek kadar az seyrettiğim televizyonun başına geçtim geçen günlerde. Ne işim varsa bıraktım, kendimi ahmak kutusunun başına kilitledim. Cıvıl cıvıl, tap taze bir kanal olan Fox TV'de yayımlanan Anında Görüntü Show'a bağlandım kaldım. Tamamen doğaçlama bir program ve Mahşer ile Cümbüş grupları gözlerimden yaş getirtene dek güldürdüler beni. İnanılmaz keyif aldığım programı seyrederken artık Salı günlerini iple çekiyorum :)

05 Nisan 2007
Yusuf Ozan
< Önceki1Sonraki >