Her sene kutlana Şeb-i Arus törenlerine her sene artan bir talep var. Bu talebi karşılamak üzere de acenteler turlar düzenliyorlar.

Travel Servis ve Setur aracılığı ile düzenlenen Şeb-i Arus Turuna katılmak isterseniz, tur detayını aşağıdaki açıklamadan inceleyebilirsiniz...

14 Kasım 2013
Serkan Aygören

İstanbul’un Tarihi Mekanlarına Günübirlik Fotoğraf Turlarımız devam ediyor.

Tarihe ve Çeşitli Kültürlere ev sahipliği yapmış tarihi yarım adayı detaylarıyla keşfedeceğimiz keyifli bir gezide yine birlikteyiz.

08 Mayıs 2012
Serkan Aygören

1. Gün Antakya 01 Haziran 2012

Pegasus Hava Yollarının PC4180 sefer numaralı uçuşu ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Hatay’a gitmek üzere sabah saat 05:40’da uçuşumuza başlıyoruz. Hatay Havalanında bizi bekleyen aracımızla Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, şelaleleri farklı inanışlarda yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Yöresel kahvaltımızın ardından (Fiyata Dahil) Dünyanın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesini rehberimiz eşliğinde geziyoruz.

03 Mayıs 2012
Serkan Aygören

25 Mart 2012 / 06:00 - 21:00 Nakit fiyatı: 70TL Taksitle: 75TL

ALKIŞ TURİZM olarak fotoğraf adına varolan dernek, kurum, topluluk vs... desteğimiz sürüyor. Bu sebeple DAFAD ve DFG üyelerinin de ortak katılımı ile bir fotoğraf turuna çıkıyoruz. Sakarya - Akyazı ilçesi üzerinden varacağımız ilk durağımız Sülüklü Göl de çekeceğimiz fotoğraflardan sonra Yel değirmenleri ile ünlü Çubuk Gölü, ve eşsiz dinlenme tesisleri ile Sünnet Gölüne uğrayacağız... Daha sonra da Mudurnu'ya girilip çıkılarak Abant gölünde de çekim yapma fırsatımız olacak. Sonrasında İstanbul'a dönüş yoluna koyulacağız.

21 Mart 2012
Alkış Tur
< Önceki1Sonraki >