Her şey zor mu olur bu hayatta ?

Hayal kurmak bile mi bu kadar zor ?

Hayalinde bile mutluluğu engelleyen gerçekler çıkıyor insanın karşısına. Gerçekle yüzleşmekten korktuğumuzdan değil ama bazen sadece hayallerimizde mutlu değil miyiz zaten ?

21 Aralık 2015
aydnglu

kelebeklere özendim ilk defa

bir günüm bile olsa

doya doya yaşasam

zaten uzun ömürlüğü

oldum da ne oldu?

yaşlanıyorum

dört duvar arasında

kardelenlere özendim ilk defa

14 Ağustos 2015
hicran

Akarsu oluşumunda yeraltında toplanan suların bir kaynaktan yeryüzüne ulaşması gerekir. Ya da yağmur yüklü bulutlardan damla damla yere inen suyun, toplaşıp önce derecikler, sonra nehirlere oradan da denize varan bir serüvenden geçmesi.

26 Ekim 2011
dundar

Nasıl olur demeyin. Sizi 90'lı yıllara ışınlıyorum.

90'lı yıllar müzik

Radyo tadında, youtube sitesinde, 90'lı yıllar müzikleri ile bezenmiş listeler.

YouTube - doksanlar

26 Nisan 2010
sgüzelcik

İlgimi çeken bir yardım kampanyasını sizlerle paylaşmak istedim. Aşağıda okuyacak olduğunuz sesleniş Gökhan Yüceerim'e ait. sizlerden para falan değil LEGO istiyor. Gelin çağrısına bir kulak kabartalım, LEGO'ları ne için, kimler için istiyormuş bir öğrenelim:

16 Şubat 2010
Serkan Aygören

Hepimiz sevmişizdir video oyunlarını, kara kutular, C64 (Commodore 64)’ler, Atariler, Segalar ve şimdi de PS (Playstation) ve PC’ler. Teknoloji geliştikçe, bu doğrultuda oyun zevklerimizde değişti, Eskiden PACMAN oynarken duyduğumuz heyecanı, şimdilerde GTA oynarken, Assasin's Creed oynarken alıyoruz. Eskiden Dinosaurs and Cadillacs oynarken dinozorlarla savaşmak bize heyecanlı ve güzel dakikalar yaşatıyorken, şimdi aynı heyecanı TUROK oynarken alıyoruz. Eskiden Atari’de Street Fighter oynarken şimdi PS’de Tekken’e merak saldık.

17 Mart 2009
LRains
go younu

1 tahta ve 361 adet taş... Oldukça basit gözüken ama içine girildiğinde hiç de öyle olmadığı anlaşılan bir oyun Go. Oyunun amacını tek bir cümleye ifade etmek gerekirse, mümkün olan en az taş ile en çok bölgeyi ele geçirmek diye bir ifade kullanılabilir. Tahtada ilk oynayacağınız hamle gibi bu oyunu tarif etmek için de çok çeşitli seçenekler vardır.

25 Şubat 2008
serter
< Önceki1Sonraki >