Oyunlar, oyunlar, oyunlar... zaman öldürgeci, boş vakit geçirtgeci, kendini dünyanın hakimi hissettirici... artık ne derseniz deyin kendi adınıza. Belki sadece adam asmaca, belki Pacman olup sarı noktaları yemece, ya da hayalinize sığdıramayacağınız özellikte silahlarla, evrenin falanca koordinatındaki Aliens'ları (Cem Yılmaz'a göre Alyen) cazır cuzur kızartmaca.

25 Mayıs 2010
Serkan Aygören

Sanalika, 2009'da baya ünlü olan bir chat sitesidir. İlk olarak karakterinizi yarattıktan sonra caddelerde gezebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Kıyafet, aksesuar, yiyecek gibi şeyler alabilirsiniz. Bir de sağlık var. Sağlık zaman geçtikçe azalıyor.

20 Nisan 2010
hinata996

Battle Dawn strateji, taktik, diplomasi ve beceri oyunudur. 4 yılı aşkın süredir global sunucular üzerinden farklı dillerde oynanan oyun, Türkiye 'e özel sunucuları ile artık Türkçe.

Hikaye

05 Mart 2010
BattleDawnTR

Bu oyunu sevgili arkadaşımdan 1 ay boyunca dinledim. Bıkmadan, usanmadan… Sonunda tam MMORPG (Multi Massive Online Role Playing Game) damarım tuttuğu bir anda dedim ki Vira Bismillah bir başlayayım şu oyuna bakalım...

24 Aralık 2009
Tacko

Tamamı Türk ekip tarafından yaratılan Swon6, internet tabanlı oyun sektöründe söz sahibi oldu. Oyuna özellikle genç stratejistler ve kurumsal yöneticiler ilgi gösteriyor

Emibel Ltd ve Arma Teknik Ltd. Tarafından hazırlanan ve tanıtımı yapılan oyunun “Open Beta” sürümü Ekim 2008’de çevrimiçi oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Deneme sürümü sonrasında 17 Şubat 2009 tarihinde “Swon6 1. Evren” olarak yayın hayatına başladı ve 6 Nisan 2009’da “Swon6 Evren 2” açıldı. Çok kısa bir süre sonra da “Swon6 Evren 3” oyun severlerin hizmetine sunulacak.

30 Ağustos 2009
centaur

Bu konum Manga ve Anime seven arkadaşlara ithafen;

Manga ve Anime izlerken bazı Action bazlı dizilerdeki birçok hareketi ağzımız açık izleriz, en azından çok ama çok hoşumuza gider... Sadece beyblade olsun, pokemon olsun bunlardan bahsetmiyorum. MTV de Anime Gecesi bölümünde yayınlanan Basilisk, Hellsing, Last Exile, Ikkitousen vb. gibi çok kaliteli Anime'lerde gördüğümüz hareket ve aksiyon baya bir sürükler bizi... (en azından beni baya bi sürükler...) Çok uzatmadan konuya girmek istiyorum... Peki bu hareketleri yada özel mistik güçleri oyun oynarken kullanmayı ister miydiniz...?

25 Ağustos 2009
Tacko

Bu tribünde binler değil, milyonlar var…

Futboldaki ezeli rekabet, sanal alemde milyonlarca kişilik tribünlere taşındı. Dört büyüklerin şampiyonluk heyecanı yeşil sahalarda sürerken taraftarlar saha kenarından sonra sanal alemde de tribünlerdeki yerini almaya başladı.

04 Şubat 2009
eflatun

Popmundo Nedir?

Popmundo sanal bir oyundur. Oyuncular sanal müzik sayesinde şöhrete kavuşmaya çalışırlar. Oyun gerçek zamanlı oynanır ve siz oynamıyorken bile gelişmesini sürdürür.

17 Ocak 2009
desem
< Önceki1Sonraki >