Niye Kovdunuz Fatih Terim'i

Çünkü ADAMdı dimi

Yine böyle yaptınız Alex'i

Çünkü ADAMları kovuyonuz demi

Fatih Terim Allah Kerim dedik

Biz 3.şampiyonluğu bekledik

02 Ekim 2013
gs79

Genç bir adam annesini çok seviyor fakat serüvenci bir insan. Arkadaşıyla beraber yolculuklara çıkıyor gittiği her yerden annesine kart atıyor. Annecim şu kentteyiz beni merak etme. Yine kadına bir kart geliyor oğlundan. Annecim param bitti bir hafta sonra geri döneceğim.

29 Nisan 2013
serhat06

Atletico Madrid & Beşiktaş maçı 8 Mart tarihinde Madrid'de oynanacak. Athleticoo De Madrid - BJK arasında oynanacak olan müsabakaya Kara kartal taraftarlarında yoğun talep bunuyor.

Bilet bulamayanlar, maç biletlerini almak için interneti tarıyorlar. Bununla birlikte tur satışı yapan acentelerde yoğun ilgi üzerine Madrid - Beşiktaş maç turları organize edip çeşitli tur paketleri sunuyorlar.

28 Şubat 2012
Alkış Tur

Ali Sami Yen.. Türkiye'nin en Avrupalı stadı.. Monaco , Neuchatel , Bordeaux , Paris Saint Germain , Leeds United , Borussia Dortmund , Atletico Bilbao , Juventus , Milan Lazio ve diğerleri.. Hepsi tattı bu Avrupalı cehennemi! Evet cehennemi !

19 Aralık 2011
Esatkayaa

İktisadi yazılara kısa bir ara. Zaten ilk yorumlarımın da kadın-erkek eşitliğinde daha çok erkeklerin leyhinde olmasından olsa gerek kadınların da tepkisini almamak adına biraz değişik konular hakkında yazmaya karar verdim :)

28 Kasım 2011
kemal keskin

Beleştepe’nin korkuluklarından senin için tehlikeli bir oyuna davetiye çıkarırdık. Polis jopunun belimizde bırakacağı darp izine rağmen değerdi mabedin ışıkları altında kartalın kanat çırpmalarını görmeye, cebimizde kalan son parayla da susuzluğumuzu gideren suyu üç damlaya bölmeye… Otobüs duraklarında kaçak yolcu muamelesi görmeye…

27 Ekim 2011
cihan balcıoğlu

Draje takım olmak aslında o kadarda tiye alınacak bir ağız lafı değildir. Aslında kimi zaman çok da iyi bir laftır. Şimdi maziye bir bakıyorum da epey de geride değil aslında. Hatırladığım kötü başlayan ardı ardına alınan mağlubiyetlerin sonrasında manşetlerce, spor yazarlarınca ve haliyle okuduğu ve duyduğu herşeye inanan bir okuyucu topluluğunun daha henüz lig bitmeden Fenerbahçeyi şampiyonluk yarışında, hatta puan tablosunda ilk beş içine bile giremez dediğini sanırım bu yazıyı okuyan tüm arkadaşlar hatırlar gibi olmuştur...

05 Ağustos 2011
cihan balcıoğlu
Biz briç, konken, rakı balık muhabbetlerinde beşiktaşı meze yapıp

Üstüne rakı içenlerden değiliz..!!!

Kardondan futbolcular yapıp çift kale maç oynayan bir çocukluğun getirdiği

Beşiktaş sevgisiyle büyümüşüz.

27 Temmuz 2011
cihan balcıoğlu

Şu bir gerçek 2000 yıllardaki zaferleriyle hatırlanan maziden ibaret bir takım haline geldi Galatasaray, nedense şampiyonlar liginde çeyrek finali görmesinden sonra, bir türlü başarılı temposunu koruyamadı. Gittikçe düştü, düştü ve maalesef bu günlere kadar geriledi, ligde acizleri oynayan, Avrupa’da ismi bile duyulmayan takımlara elenen veyahut zor yenen bir portreye büründü sarı, kırmızılı takım.

18 Haziran 2011
yorumsuzkalem

Galatasaray, Atletico Madrid'in 3 yıldız oyuncusu Forlan, Reyes ve Ujfalusi için Madrid ekibi ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

Galatasaray Kulübü, Forlan, Reyes ve Ujfalusi için görüşmelere başladığını, " Club Atletico de Madrid futbolcuları Diego Forlan, Tomas Ujfalusi ve Jose Antonio Reyes'in Profesyonel Futbol Takımımıza transferi için görüşmelere başlanmış olup gelişmelerden kamuoyu haberdar edilecektir" ifadeleri ile borsaya bildirdi.

17 Haziran 2011
sportmen
< Önceki123