Apple, iPhone üzerinde Adobe Flash uygulamasının çalışmasına izin vermediği için harici uygulama olmadan Facebook üzerindeki videoları izlemek ne yazık ki mümkün değil. Facebook'un iPhone için kendi hazırladığı uygulama da aslında beklendiği halde video gösterimini ne yazık ki desteklemiyor. Bu sebeple sizin için FB Video uygulamasını hazırladım.

20 Nisan 2010
muratmoon

iPhone OS 4.0 dün resmi olarak duyuruldu.

Duyurunun ardından iPhone geliştirici merkezine iPhone SDK 4 beta ve iPhone OS 4 beta indirmek için linkler konuldu.

Bugün indirim yüklediğim iPhone OS 4.0 ile aldığım ilk ekran görüntülerini paylaşmak istedim. Özellikle gördüğüm ilk değişikliklere ait resimler olmasına dikkat ettim.

09 Nisan 2010
muratmoon

O da neymiş diyenleriniz olabilir. Apple'in son bombası demek pek yalan olmaz sanırım. efendim IPAD denilen bu alet tablet şeklinde bir bilgisayar. Yani düşünün ki laptop'unuzun sadece ekranı var. Ne fareye, ne de klavyeye ihtiyacınız var. Kolunuzun altına sıkıştırabiliyorsunuz, o derece hani. Üzerinde dokunmatik klavye var. Eee fare zaten lazım değil her yeri dokunmatik meretin.

28 Ocak 2010
Serkan Aygören

Multi Touch yani Çoklu Dokunuş teknolojisinin öncüsü Apple firması dünyanın ilk çoklu dokunuş özelliğine sahip faresi Magic Mouse ile karşımızda. Bu fare ile iPhone ve iPod gibi cihazların kullanım kolaylı artık Mac bilgisayarlar için de geçerli oluyor.

21 Ekim 2009
muratmoon

Dünyanın en büyük bilgisayar şirketlerinden Apple klavyesiz bilgisayar üretti.

Dokunmatik ekranlı bilgisayar önümüzdeki günlerde piyasaya tanıtılacak.

Independent gazetesinin haberine göre, bir süre önce geçirdiği ameliyattan sonra işbaşı yapan Apple firmasının başkanı Steve Jobs yeni bir atılıma hazırlanıyor. Bilinen anlamda bir klavyesi olmayan yeni bilgisayar, “dokunmatik ekranlı bilgisayar" olarak niteleniyor.

31 Ağustos 2009
centaur
< Önceki1Sonraki >