Turkcell kampanyalarını incelerken gördüğüm, çok fazla reklamını görmediğim için belki sizin de haberiniz olmayabileceğini düşündüğüm bu Turkcell kampanyasını sizinle paylaşmak istedim.

Faturalı'lara Turkcell'den hediye 100 TL!

18 Nisan 2013
muratmoon

Kendinize bir Kindle Touch aldıysanız, geriye bir tek Kindle'ınızın içine MOBİ uzantılı e-kitaplar atmak kalıyor. MOBİ Kindle için e-kitaplarda desteklediği bir sistem, bu uzantıda okunan bir kitabın tadını diğer uzantıların vereceğini sanmıyorum. Türkçe kaynaklı olarak mobi uzantılı kitaplar bulmak ne kadar zor olursa olsun, sizde istediğiniz bir .pdf uzantılı bir e-kitabı .mobi uzantılı bir e-kitaba çevirebilirsiniz. Ben bu zamana kadar hep .pdf den .mobi uzantıya çevirdiğim için diger uzantılardan mobi'ye çevirimlerde ne kadar verimlilik oluyor bilmiyorum. herhalde nadir bulunan bir kitap elime pdf haricinde bir uzantıyla düşerse belki o zaman denerim.

06 Kasım 2012
Gensu

Kimileri için çiçeklerle geçen bahar benim için artık sağnak yağışlı.Hayatım e5 oto yoluna döndü....Giren çıkan belli değil.Zaten ne zaman belli oldu ki..

Ben;hep imkansını seçmişimdir ama mantık anlayışım böyle..Herkes kolayı yaparsa zoru kim başaracak.Ben olmayacağı oldurmaya çalışıyorum.İnsanların hayallerini gerçekleştirmek istiyorum.AMA ilk benden başlamalı çünkü;şu an için ruhum deprem enkazı gibi kim bilir kaç yaralı kaç ölü var.O bile farkında değil ne kadar yıprandığının oysa yaşanacak o kadar çok yıl var ki.Daha fazla dayanır mı bilmiyorum.Ama artık yüklenmiyorum.....

10 Nisan 2012
aynadan yansıyanlar

Bir genç kızım ben! Hava atıyorum şu anda. Sonra ben kabak çekirdeğini çitlemeyi hiç beceremiyorum. Bir de çitlediklerimle çitleyeceklerimi aynı tabağa koydum şimdi hangisi yenmiş hangisi el değmemiş bilmiyorum. Azra el değmemiş demek bu arada. Yeğenimin ismi. Her neyse işte her yer çekirdek oldu. Ağzıma bir tek kabuk girdi. Doğru düzgün yiyemiyorum. O yüzden çekirdeklerimi hep babam soyar bana. Aramızda kalsın. Bu bir sır. SECRET. İngilizcem ile mat ederim seni. Kahrol!

06 Nisan 2012
İclal Aksoylu

Bir tavşan önüne bir daktilo almış bir şeyler yazıyor. Oradan bir tilki. Hey tavşan ne yazıyorsun? Doktora tezimi yazıyorum. Ne hakkında?

Tavşanların tilkileri nasıl yedikleri hakkında.

31 Mart 2012
rahmi celik
Sahur İnternet

Ramazanda geceleri RenkliDergi yazılarını okumak Turkcell ile ücretsiz :D

Ramazan ayı boyunca (29 Ağustos'a kadar) saat 02:00 - 06:00 arası 250MB internet Turkcell ile ücretsiz.

06 Ağustos 2011
muratmoon

Günümüzde teknoloji o kadar ilerledi ki aldığımız bir şeyin daha günü dolmadan daha iyisi, daha ucuzu ve daha kullanışlısı çıkıyor. Peki, iyi mi oluyor? Evlerde kablolardan geçilmiyor, çevre kirliliği artıyor, hastalıklar çeşitleniyor… Daha adı bile koyulmamış birçok hastalık ortaya çıkıyor. Doğanın dengesi bozuluyor, Nisan ayında kar yağıyor. Kış eskiden Mart kapıdan baktırır gibi olmuyor. Suların donduğu, camların buz tuttuğu gibi yaşanmıyor.

29 Nisan 2011
ŞeydaSönmez

Baby Boomer'lar, X, Y ve Z Kuşağı, doğdukları yıllara göre ayrılan 4 grup. En yaşlıları 63, en gençleri 9 yaşında. Her birinin karakteri, beklentileri, yaşama amacı, içinde bulundukları koşullar, iş yapış şekilleri farklı. Baby Boomer'lar tek bir yerde uzun süre çalışırken, Y Kuşağı için 10 kereden fazla iş değiştirmeleri öngörülüyor. Henüz iş hayatına atılamayan Z Kuşağı için ise çalışma zamanı geldiğinde karar vermelerini gerektiren her şey sistemler tarafından yapılacak, yapay zeka tarafında karar veriliyor olacak.

25 Şubat 2011
delişey
Evde çoluk çocuk başına dolduk

bu meret gelsede bize tehirli

*hocamın hakkı var bağımlı olduk

facebooku twitter doğru zehirli

muhtaç ilişkiler ince ayara

gitgide büyüyor toplumda yara

10 Ocak 2011
panturk

Canon, Canon 60D modelinin resmi duyurusunu yaptı. Kasım ayına kadar süreceği belirtilen çeşitli dedikodular bir yana Canon 60D modelinin resmi açıklaması bugün yapıldı.

İşte Canon 60D modeli ve tüm teknik Özellikleri:

26 Ağustos 2010
Serkan Aygören
< Önceki123