sony vaio

Japon elektronik devi Sony’den şok edici bir karar açıklandı. Mali raporların açıklandı şu günlerde Sony, Vaio markasıyla birlikte bilgisayar üretiminden çekileceğini ve Sony’nin bilgisayar bölümünü başka bir firmaya satacağını duyurdu.

26 Ocak 2015
Serkan Aygören

Aynen yukarıda okumuş olduğunuz gibi sevgili okur. Amiyane tabiriyle “Elin adamı yapmış aaağbiii…” Nasıl mı? Nasıl olduğunu sizlere çeviri hizmetimizle sunmaktan gurur duyarız.

Öncelikle ihtiyacımız olan tabi ki bir diş fırçası. Dikkat etmemiz gereken diş fırçasının uçları. Açılı kesilmiş fırça uçlu bir diş fırçası seçmemiz gerekiyor.

21 Aralık 2009
Serkan Aygören

Elektromanyetik alan, elektrikle çalışan her cihazın çalışır durumda iken etrafa yaydığı dalgalarla oluşturduğu alandır.

Günlük hayatımızda her an elektrik ve manyetik alan yayan bu sistemleri kullanmakta ya da bu sistemlerle karşılaşmaktayız. Mesela bilgisayar ekranı karşısındayken, elektrikli battaniye ya da mikro dalga fırın gibi aletleri kullanırken olduğu gibi…

22 Kasım 2009
Serkan Aygören

E-Gazete’den kastımız tahmin ettiğiniz gibi Elektronik Gazete. Yani elinize dergi boyutunda sadece ekrandan oluşan bir cihazı alıp dokunmatik ekranından günlük haberleri okuyorsunuz.

Softbank ve Mainichi Newspapers ile ortaklaşa çalışan Fujitsu ekibi, popüler kafeteryalarda özellikle işadamlarına yönelik bir hizmet sunarak E-Gazete'yi test ediyorlar. Hal-ı hazırda siparişini veren bir işadamı, ekonomi vs alanlardaki son dakika haberlerine masalarda bulunan E-Gazeteler vasıtası ile anında ulaşabiliyor.

10 Şubat 2009
Serkan Aygören
türk telekom videofon

İşte Telekom’um görüntülü telefon hizmeti… Evet, yanlış duymadınız (okumadınız!) Çok kısa bir süre sonra uygulamaya geçileceğinin müjdesini veren Telekom, Cem Yılmazlı reklâmlarını kanallarda döndürmeye başladı bile. Gözleri şaşı bak şaşır çözmekten bitap düşmüş halde bakan ve göremeyen sevgili Cem Yılmaz’ımız Videofon sayesinde görüyor. Lakin biz de görüyoruz ki aynı dertten anası, babası ve kedisi de muzdaripmiş. :D

26 Nisan 2008
Serkan Aygören
< Önceki1Sonraki >