google4,google plus,google artı

Evet Google Abi yine yaptı yapacağını. Orkut ve Buzz'dan sonra yaşanılan hayalkırıklığından sonra nihayet dişe dokunur bir rakip çıkarmaya karar vermiş görünüyor, Facebook karşısında.

Nedir, necidir, nasıl bir şeydir bu diye merak ediyorsanız da, birazcık daha beklemeniz gerekecek. Çünkü an itibarı ile https://plus.google.com adresinden ulaşabileceğiniz servis henüz deneme aşamasında, yani test sürüşünde. Dolayısı ile herkesi kabul etmiyorlar. sadece özel olarak davet ettikleri kullanıcılar ile sistemi deniyorlar.

01 Temmuz 2011
Serkan Aygören
sections

Öncelikli E-postalarBeta

Öncelikli E-postalar'a hoş geldiniz. En önemli iletilerinizin otomatik olarak ayrılmasını sağlayan Öncelikli E-postalar, öncelikli iletileri okumanızı ve yanıtlamanızı kolaylaştırır.

03 Eylül 2010
Serkan Aygören

Bugün nasıl bir gün Yarabbim. Bir sürü haber bütün günü sarıp sarmalamış durumda.

1. Hrant Dink'in avukatlarından biri ölü bulunmuş. Hakan Karadağ. Haberin detayı: http://urlal.com/gofs

2. Rahibin biri öldürülmüş (yine) Yine diyorum çünkü NewYork Times aynen bu ifadeyi kullanmış. YİNE! Haberin detayı: http://urlal.com/goft

04 Haziran 2010
Serkan Aygören

Eğer e-posta hizmeti olarak gmail kullanıyorsanız, gmail labs ile çeşitli özellikleri gmail üzerinde etkinleştibilirsiniz. Google gmail labs için yeni bir şeyler eklemeye devam ediyor.

Son olarak Google çeviri hizmetini (google translate) gmail için de sunmaya başladı. Artık e-postaları tek tık ile farklı dillerden Türkçe'ye çevirebileceğiz.

22 Mayıs 2009
sgüzelcik

Evet başlığı İngilizce hali ile yazdım. Evet, biliyorum bana yakışmıyor ama sevgili Google her yeni özelliğini doğal olarak kendi dilinde uyguluyor. Yani İngilizce…

FriendFeed’im desessiz sedsız seyir halindeyken MySchoolLog’dan Ahmet Alp Balkan’ın eklediği haberi okuyunca hemen Türkçe’sini yazayım diye kolları sıvadım.

09 Nisan 2009
Serkan Aygören
Evet, Google ağızları açık bırakmaya devam ediyor ve devam da edecek bu gidişle. Yeni açtığı bir servisi sizlere duyurmaktan gurur duyuyorum. Elimden geldiğince sitelerinden aktarmaya çalışayım: Google Ventures

Google Ventures => Google Risk Sermayesine Hoş geldiniz!

04 Nisan 2009
Serkan Aygören

Sevgili Renkli Dergi Okuyucuları, yazıcıları, yorumcuları, çizerleri... Google'nin yeni hizmetiyle Renkli Dergi'deki yazılarınız, yorumlarınız da artık İngilizce, Fransızca, sen ne istersen "o"caa...

03 Şubat 2009
ltfsener
picasa

Sitemizin ilk takipçileri bilir. Hayatımıza her türlü alanda girmeyi başarmış olan Google ve servisleri hakkında iki adet yazımız vardı.

http://www.renklidergi.com/teknoloji/google/Google-Hazineleri---Bolum-I

19 Ağustos 2008
Serkan Aygören

Gecenin bir vakti oturmuş internetdenilen okyanusun kıyısında kumdan kaleler yapıyorum. Her ne kadar kova ve kürek yoksa da, Google var elimin altında. Eee kıyısnda oynadığım okyanus da internet olunca; Google'dan daha faydalı bir araç göemiyorum etrafta. Ama tabi ki önemli olan onu nasıl kullanacağını bilmek, değil mi ama?

16 Ocak 2008
Serkan Aygören

GOOGLE ALAN ADLARI

ae com.af com.ag off.ai am com.ar as at com.au az ba com.bd be bg

com.bo com.br bs co.bw com.bz ca cd cg ch ci co.ck cl cn com.co co.cr com.cu de dj dk dm com.do com.ec com.ec com.eg es com.et fi com.fj fm fr gg com.gi gl gm gr com.gt com.hk hn hr ht co.hu co.id ie co.il co.im co.in is it co.je com.km jo co.jp co.ke kg co.kr kz li lk co.ls lt lu lv com.ly mn ms com.mt mu mw com.mx com.my com.na com.nf com.ni nl no com.np nr nu co.nz com.om com.pa com.pe com.ph com.pk pl pn com.pr pt com.py ro ru rw com.sa com.sb sc se com.sg sh sk sn sm com.sv co.th com.tj tm com.vc co.ve vg co.vi com.vn vu ws co.za co.zm uz

Google'a Ulaşmak için :

11 Nisan 2007
Serkan Aygören
< Önceki12