EN GEREKLİ APARATLAR

CIMBIZ= Kaşlarınızı kendiniz alıyorsanız muhakkak eğlimli uclu bir cımbıza ihtiyacınız vardır. Güzel cımbız almanın püf noktası elinizin üzerindeki ince tüyleri alarak denemediz ve cımbızın iki agzını

29 Nisan 2013
melekkaluç

2013 MODA TRENDLERİ

Evet 2013 de geldi tabi ki yenilikleri de getirdi yeni renkler modeller yeni deneyimleri de getirdi bizlere yeni yıl dedik ama bu sene daha çok 60 lı 70 li yılların rekleri ve modelleri moda ya çok abartacağız ya da çok doğal olacağız kışın yaz havası yaşayacağız neşeli parlak pürüzsüz masum rengarenk bir yıl bizi bekliyor.

21 Aralık 2012
melekkaluç

İçeriye giren yaşlı amcanın titreyen parmaklarında boş kolonya şişesi parlıyor. Reha Usta, eğilip tezgahın altından bir torba çıkarıyor. İçinde şişe tıpaları dolu. Deneyip bir tanesini denk getiriyor. Amca mutlu gülümsemesiyle uzaklaşıyor

02 Kasım 2012
mesuturka2

Son yirmi lira kaldı cebimde

Gidip kitap mı almalıyım

Yoksa kömür mü?

Isınmak için mi kullanayım

Yoksa okumak için mi?

En iyisi fırından sıcak ekmek alayım

04 Mayıs 2010
demlikbau

Son yıllarda çocukların çok ilgisini çeken winx club, spiderman, witch v.b karakterleri okul eşyalarının üzerinde görmeye çok alıştım. Bu eşyalar çocukların ilgisini çektiğinden sade olanlardan daha fazla satıyor. 2 yıl önce benim de ilgimi çekmiyor sayılmazdı. Bunula ilgili bir anımı sizlerle paylaşmak istiyorum.

07 Ağustos 2009
hinata996

30 derece ve üstünü görmeye başladığımız şu günlerde dolaplarımızdan çıkarıp yanımızdan ayıramadan kullandığımız aksesuarımız, güneş gözlüklerimiz…Her şey iyi güzel de havalı görüneceğim, yakışıklı ya da güzel olacağım derken gözlerimizi de düşünüyor muyuz peki? Norma şartlarda düzgün ve dikkatli kullandığınız takdirde uzun süre kullanabileceğiniz bir aksesuar olan güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeliyiz? Ültraviyole dedikleri şey nemenem bir şeydir ki, gözlük alırken bu kadar önemlidir?

15 Haziran 2009
doctor

Parfüm alırken nelere dikkat etmeli? Parfümden anlamak için neleri bilmeli? İşte size parfüm alırken fayda sağlayacağını düşündüğüm bazı noktalar:

Parfüm “Eau De Perfume” ve “Eau Du Toilette” arasında ne fark vardır?

12 Haziran 2009
doctor

Fotoğraf makinesi alırken bir çok kıstasınız vardır. Eğer benim gibi biraz da meraklı iseniz, 10 milyon baloncuk kadar kişi ile görüşmüşsünüzdür. Tabi ki bununla kalsa bir 10 milyon baloncuk kadar da söylem, fikir, öneri, tavsiye vs vardır kafanızda.

07 Nisan 2009
Serkan Aygören
giyinikim

Giyinikim.com ile uzun zamandır yapmayı planladığım, hem benim hem de kendilerinin yoğunluğu sebebi ile ancak gerçekleştirebildiğimiz röportajımıza hoşgeldiniz.

Malumunuz, Türk internet camiası büyük bir devinim kazanmış durumda. Ki biz bu durumdan hiç de şikâyetçi değiliz, bilakis hak ettiği desteği görmediğini düşünenlerdeniz. Bu devinim gün geçtikçe artarken, hak ettiği değere kavuşamayan birçok emek ürünü web sitesi var diyoruz ve biz de elimizden geldiğince kendilerine yer vermeye çalışıyoruz. Tabi ki bizim de bazı kıstaslarımız var (olmalı değil mi?) ve bunları aşabilen çalışmalara da destek olmak da arzularımızdan sadece bir tanesi. İşte bu sebple diyoruz ki:

20 Mayıs 2008
Serkan Aygören
telefon

Bir süredir dev reklâm panolarında gözümün içine içine bakan bir rakam var. 1099. Hayrola ne oluyoruz kuzum? Lost türevi başka bir manyaklık yaratacak dizi midir, nedir acep? Gibi sorularıma yanıt bulmaya çalışırken, durumun hiç sandığım gibi olmadığını anlamak pek uzun sürmüyor.

16 Mart 2008
Serkan Aygören
< Önceki1Sonraki >