Bardaktan boşanırcasına yağan yağmurdan kaçıp, Kadıköy iskelesinden kalkan son vapura zor atmıştım kendimi. Evle iş arasında soluksuz kalmış hayatımın, monoton ve gri havasından kaçıp, yine Kadıköy sahilinin masmavi baharına atmıştım kendimi her Pazar olduğu gibi… Koskoca bir günün mehtap aralıklarında inleyişi, yorgun vapur homurtusuyla birleşince, daha eve varmadan grileşiyordu dünyam. Her Pazar aynı senaryoyu oynasam da bir dahaki pazarı düşünerek, bir nebze de olsa teskin ediyordum kırılgan ruhumun çocuk kalbini.

17 Aralık 2013
habib

Aşk lazımdır, güzel ve gizlidir.

Bir o kadar da gözler önündedir.

Gece de güneş, gündüz de yıldızdır,

Bundandır ki, hayalperest olmak gerekir.

Mantıksa, aşkın finalidir.

14 Kasım 2013
AntikAyna

Oysaki benim canım yanıyordu o her benden uzağa attıkça adımlarını yüreğime basıyormuş hatta çiğniyormuş gibi durmadan canımı yakıyordu isteyerek belki de istemeyerek bilmiyorum ama her nasıl olursa olsun deli gibi yakıyor Bilmiyor nasıl içten sevdiğimi kimse bilmiyor belki En yakın arkadaşım beni tanıyan tanımayan annem babam kimse kimse bilmiyor ama ben kalpten seviyorum o köşeye fırlattığın bir daha bakmadığın bile bile en uzağa attığın adımlarını seviyorum ne olur gitme gel oyna kalbimle ama hiç gitme gözlerinden mahrum bırakamazsın.

12 Kasım 2012
ÖzlemDirection
aşkın zehirli okunu sapladın kalbime

diyemezsin şimdi ne gerek bu kadar acı çekmeye

sen bir gün gitsen bile çoktan işlemiş olacak tüm benliğime

aşk güzel olmasına güzelde

21 Temmuz 2012
hicran

mayısın ortasında

bardaktan boşanırcasına yağmasından anlamıştım,konduramadım.

kızmadım

kızamamda zaten

çok üzüldüm ama

tenini toprağıma

gözümü yollarına düşürmeseydin keşke.

28 Mayıs 2012
spn

Hasret gönlü tazeler

can sana, gönül sana,

ince bir sevda söyler

gözlerin rengini verir kainata

kainat solar sen bakmayınca

bütün renksizlikler adınla renk bulur

adın kanımın rengi

12 Mayıs 2012
delidivane

Seni çok özlüyorum ben. Her özlediğimde bir başkasına seni seviyorum diyorum. Bu kez daha çok özlüyorum seni, onun kulağına eğilip seni çok seviyorum diyorum. Biliyorum yanlış, biliyorum korkunç hatta..Ama anla ihtiyacım var bu yardıma..Yalnızlık korkunç, baş edilemeyen bir kalabalık, gürültülü, yaşlandırıyor her harfinde..Sensiz her dakikamda kırışıyor yüzüm, buruşuyor sonra ağlayasım geliyor ama yok..Sana gelirken tükettiğim gözyaşları sen giderken beni kaybediyor. Ceset oldum artık farkındayım..Bu korkunç..

03 Mayıs 2012
damra

yeter ki sen gel, uzakları yakınşlaştırda...

GEL

gel, dünyadaki yerini bana doğru döndür de

Gel

yeter ki sev... sadece sen

SEV

bencillik yaparcasına

11 Nisan 2012
AntikAyna

Yine öyle hayallerle uzandığım yatağımda uyuyakalmışım. bu aralar çok sık oluyor bu. masa lambamın sarı ışığı altında sıcacık yatağım aslında dünyanın en tatlı yeri.

benim kısa süren bu uykularım, çoğu zaman beynime “günlük uyuyacağını uyudun sen, hormon salgılamayı kes.” emrini veriyor benden habersiz, ben de uyumam gereken saatte uyumakta zorluk çekiyorum. ama dün akşam da olduğu gibi, bazen o kısa uykularda gördüğüm kısa rüyalar, o gece uykusuzluğuna değiyor.

23 Mart 2012
ozzull

aşk sabrımızın sınavıdır aslında.

ne kadar bekleyebiliriz,

ne kadar özleyebiliriz

ne kadar sevilibiliriz

karşılık beklemeden,

sormadan, düşünmeden

ne kadar yaşıyabiliriz

14 Mart 2012
hicran
< Önceki1234...