Güzel gözlüm...

Dile gelmez güzelliğin.Anlatırım seni ama kelimeler yetmez.

Hiç bir dilde güzelliğine eş kelime yok.Bu yüzdendir ki cümle kuramıyorum güzelliğine.

Ama çok şükür gözlerim var Ey temiz toprağım!

23 Aralık 2015
Anlat1
Ne zormuş bu,unutmak özgürlükmüş meğerse.Her aşk güzeldir başta göremezsin,kör olursun sanki ya da görmek istemezsin çünkü görürsen biteceğini bilirsin,acı çekiceğini bilirsin ama benim ki öyle değil görmek istememek değil saklanmak onunkisi kötülüğünü iyi kalıplara sokmaya çalışmak bunu biliyorum artık ama çok geç... Güvendim sahiplendim bikere.Cesaretini kaybetmiş bi korkaksın benim için ama olsun diyorum...İşte böyle olsunlara sığınıyorum ama öyle olsun hiç istemiyorum.
14 Nisan 2015
Derya85

Her gözde bir damla olup öpülmeye hasret dudaklara süzüldüm Sen oldum her köşe başında kendime üzüldüm

Rengi, sesi, soluğu yokmuş aşkın basit bir düğüm gibi çözüldükçe çözüldüm

İçimde bitmemiş bir şiirsin kimsesiz bir ilhamsın susuz kalmış şarkılara

27 Mart 2015
LEADRİ

Yine senin sesimi hatırlamaya çalıştığın bir gün. Ama olmaz sabahım, hatırlayamazsın.Bunu artık anlaman gerek. Sen böyle çocukluklar yapmazdın hiç. Böyle mızmızlanmazdın. Seni de kendime benzettim desene!

17 Ekim 2014
esra1997

Bir gün sesimi unutacaksın. Konuştuğumuz bütün sözleri aklında tutabilmek için bir kaset gibi tekrar tekrar saracaksın aklında.Yüzümü unutmazsın bilirim. Gülüşümü, bakışlarımı unutmazsın.Gözün gördüğü şey öyle kolay unutulmaz fakat sesimi unutacaksın.Ağlarken sesimin nasıl titrediğini, sesli gülüşlerimi bir bir unutacaksın. Ses kolay hatırlanan şey değildir huzurum. Sen de bunu zamanla anlayacaksın.

16 Ekim 2014
esra1997

AŞK ;

Ya Tanrı'nın armağanıydı , ya da iblisin mabedinden yeryüzüne düşmüş bir ızdırap parçası..Kim bilebilirdi ki gerçeği .! kimse görmemişti ve kimse hissetmemişti , sadece duymak varlığını kabul etmeye yeter miydi ... aklım mı oyun oynuyor yoksa gökyüzündekiler mi ?

14 Ekim 2014
soa

Sen hic sair değildin,

Ama siir oldun

Belki bi kızımız olur

Adını ‘şiir’ koyarız

Babasına benzer

Onunla kalırız

SEN GITTIGINDE !

Sen şiir olmustun sevdiğim

11 Ağustos 2014
Esra KÜÇÜK

vaktiyle bir insanın her zerresine şiir yazabilirken

her zerresine sövecek hale geliyorsa insan

demek ki aşk bir fahişenin dudağından dökülen ucuz bir yalandı

kimi zaman parmak uçlarına kadar isyan yüklemiş

24 Nisan 2014
LEADRİ

Bir varmış bir yokmuş diye başlar bütün aşklar ve bütün masallar. Korkular, iyiler, kötüler, kazananlar ve kaybedenlerle doludur bütün masallar.

Zamanın birinde çok uzak kentlerde bir kral ve bir kraliçe yaşarmış. Bu kral ve kraliçenin uzun yılların ardında bir kız çocukları doğmuş. Ülkede adet olduğu üzere kral kızını ülkenin kâhinine götürmüş. Kâhin küçük prensesin 15 yaşına geldiğinde öleceğini görmüş ve bunu krala anlatmış. Bu haberi alan kral çok üzülmüş ve kâhine kızını kurtarmanın bir yolunu bulmasını emretmiş. Kâhin birçok araştırma yapmış ve en sonunda küçük prensesi ölümden kurtaracak bir yol bulmuş ve kralına bir yolunu bulduğunu söylemiş.

05 Mart 2014
Nemesis

Kanatacak düşleri gecesinde İstanbul'un hayatın azı dişleri

Ben buna faili meçhul cinayet diyorum

Sen ise memeden yeni kesilmiş bir çocuğun ağlama hali

Yani sen yaşarcasına ben ölürcesine sevdim aşkı sevmeyi

20 Ocak 2014
LEADRİ
< Önceki1234...