Sanatın devleri engelliler için stüdyoya girdi...

Sanat dünyasının ünlü isimleri geliri tamamen Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumlar’ndaki engelli çocuklara bağışlanacak olan albüm çalışması için bir araya geldi. Aralarında Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Nilüfer, Emel Sayın, Sibel Can gibi 11 ünlünün bulunduğu isimler şarkı seçimlerini yaparak stüdyoya girdi. GS Spor Kulubü himayesinde, Mika-Der aracılığıyla gerçekleyen proje kapsamında piyasaya çıkacak albümün adı “ESİRGEMEden”.

08 Şubat 2010
Serkan Aygören
Hatıralarla yaşanmaz derler

ama

gariptir sevgili dostum,

Gariptir kadınlar .

Kimisi bir kalp bırakır

Denemiş , yanılmış

Yanmış yıkılmış bir kalp.

Kimisi küçük bir oyuncak ,

18 Haziran 2009
IMM0RTAL

Sibel Can'ın yeni albümü Benim Adım Aşk müzik marketlerdeki yerini aldı.

Sesi ve güzelliğiyle kendisine rakip tanımayan Sibel Can iki yıl aradan sonra 'Benim Adım Aşk' adlı albümüyle dinleyicilerini kucaklıyor. 15 Haziran 2009'da tüm müzik marketlerdeki yerini alan albüm, Emre Müzik etiketini taşıyor.

17 Haziran 2009
Zıkkım
Cenk Han Alkaya Gülmeyi Dene

Kendi söz ve bestelerini bir albüme dönüştürmek için 4 yıldır çalışan Cenk Han Alkaya, 15 yıllık müzik yaşamımın küçük bir özeti dediği Gülmeyi Dene albümünde; kendini yakın hissettiği 80'lerin vintage sounduyla indie rock tınılarını harmanlayarak müziğini dinleyiciyle buluşturuyor.

20 Haziran 2008
sputnik
müzik

Albüm projeleri olarak iyi ya da kötü ortaya bir şeyler çıkıyor. Mix aşamasında kompreslenen kanallar ve en son master (ana) efekt uygulama, yani mastering işleminde sırf sound savaşlarında (mesela yapılacak müzik radyoda dinlenirken) bir adım daha öne çıkabilmek adına kulağımıza sokulurcasına yapılan kompresleme işlemlerinin acaba albümleri götürdüğü yer acaba etik mi?

10 Nisan 2008
egokduman
Bir müzik grup düşünün ki şimdiye kadar dört albüm ve bir single`a imza atmış, bir çok konserler vermiş. Bununla birlikte bu grubun ilginç bir özelliği var. Hatta ben bu duruma ayrıcalık diyorum ki; hani hepimizin hayat gayesi olan "Para Kazanma" düsturuna gark olmadan, özellikle bu sektörde; ücretsiz, bedava, free, amme hizmeti adları altında toplayabileceğimiz bir özelllik ile yer almış bir müzik grubu kendileri.

Evet, yanlış okumadınız sevgili dostlarım, hatta içinizde;

06 Mart 2007
Serkan Aygören
< Önceki1Sonraki >