Bu hayatı en çok ben çektim, Vasfiye Teyze!

Kucağında bebeğiyle, annenin gözyaşlarını

Bir babanın, omuzlarında ki yükünü

Sevgililerin, otogar eşiğinde ki ayrılık hüznünü

Amanın, etrafını bilmeyen gözünü

01 Ağustos 2013
ltfsener

Anne mutluluk al bana.Bir çuval mutluluk.Başka bir şey istemem ben.Ne ev ne ayakkabı ne de araba..Hiçbir şey istemem anne mutluluk al bana . Ne kadar isterlerse ver gücünün yettiği kadar.Anne pazarda bir çuval mutluluk ver desen kızarlar mı sana ?

12 Şubat 2013
Sinem19

Anne mutluluk al bana.Bir çuval mutluluk.Başka bir şey istemem ben.Ne ev ne ayakkabı ne de araba..Hiçbir şey istemem anne mutluluk al bana . Ne kadar isterlerse ver gücünün yettiği kadar.Anne pazarda bir çuval mutluluk ver desen kızarlar mı sana ?

12 Şubat 2013
Sinem19

Bir sabah annemin feryatlarıyla uyandım.Ne olduğunu bile anlamadan salona çıktığımda evimizin dolmuş olduğunu fark ettim.İnsanlar ağlıyor,kuran okuyor,bir kenarda konuşuyordu.Annemin hıçkırıkları hala duyuluyor,bırakma beni diye yalvarıyordu.Henüz 5 yaşındaydım ama annemin hıçkırıkları kor gibi düşmüştü yüreğime...Baba! dedim,babam nerde?Ağlıyordum.İçimde birşeylerin yıkıldığını,harabeye döndüğünü hissedebilirdum.İçimde hiç dolmayacak bir boşluk vardı.BABAM!

08 Şubat 2013
aynadan yansıyanlar

Yokuşun başındaydı çok yorgundu.Ayakları ağrıyordu.Adımları o kadar yavaştı ki oracığa çöküverecek gibiydi.Üşüyordu, kolları eskimiş ceketine sıkı sıkı sarıldı. Bu kış biraz sert olacak herhalde diye geçirdi içinde. Mevsim sonbahar olmasına rağmen ne kadar sertti hava.

31 Ocak 2013
nalıgül

Sevgili okurlarım,

Sizlere bugün sevginin merhametliliğin ve en önemlisi anne sevgisinin merhametliliğini önemini anlatacağım.

Sevgiyi yeryüzünde herkes hak eder ve insanlar karşısında ki insanlardan sevgi beklerler.Ama gerçek içten sevgi benim dediğim yoksa sahte sevgiler yeryüzünde çok fazladır.Bazı insanlar kendisi gibi karşısında kininde kalbi temiz kötülük barındırmayan saf sevgisine inanır zamanla öğrenir ki sevgisi sahte kalbinin temizliliği bir kömür karası gibidir.

12 Kasım 2012
atbüke

Canımdır O Benim

Annemdir O Benim

Nasıl Severim Onu

Ilık Yüzlü Annem Benim

Melek Yüzlü Annem Benim

Annelerin En İyisi

Nasıl Sever Hepmizi

02 Kasım 2012
gs79
Sen.. Herhangi biri olsan kolaydı..

Sevgilim olsaydın mesela, gidince başka bir sevgili doldururdu boşluğunu..

Herhangi bir arkadaşım olsan, gittiğinde diğer arkadaşım avuturdu..

Dost olsan, başka bir dost yarama merhem olurdu gittiğinde..

13 Ekim 2012
Selma Gözenn

Üç yaşındaki kızı ve ondan iki yaş büyük oğluyla birlikte uzun bir seyahate çıkmıştı. Yollarda çocuklara meyve, çikolata almak için sık sık durur, her defasında aldıkları şeyleri arka koltukta oturan çocuklara uzatırken, kimin eli uzansa:"Al, bunu kardeşinle paylaş!" derdi.Bir gün, yolun ikiye ayrıldığı bir yerde tereddüde düştü. Sağdaki yolumu takip etmeleri gerekiyor, soldaki yolumu derken, eşiyle arasında tartışma çıktı.

28 Eylül 2012
rahmi celik

Anne ben öldüm duymadın mı?

Arakanda katlettiler beni

Öpmeye doyamadığın hani kuzun,küçük yavrun

Anne alamam artık koynumda yok kokun

Hadi anlatın beni manşetlerinizde işte ibretlik bir hikaye

13 Eylül 2012
LEADRİ
< Önceki1234