İki genç kız evlilik ve aşk hakkında konuşuyorlarmış. kızlardan biri:

Evleneceğim erkek, renkli ve eğlenceli olmalı.

Ama huzurlu ve sakin kalmak istediğim zamanlarda ise sessiz olmalı.

Spor olaylarından, politik gelişmelerden ve güncel konulardan haberdar olmalı.

25 Ağustos 2012
rahmi celik

Canım bir şeyler yazmak istedi. Gecenin bir saati kuru fasulyeciyi gördüm girmek istedim kapalıydı. Doğum günümde de arkadaşlarıma lahmacun yedirmiştim.

Okuldaki tüm arkadaşlarım şazeli nargile cafe diye kendini sosyal paylaşımlarda etiketlerken ben bir başka arkadaşlarımla kebapçıyı etiketlemekten utanıyorum. Kro muyum neyim ben? Allah'ım içimdeki öküzü öldür yarabbim!!!

19 Temmuz 2012
İclal Aksoylu

sana söylemek istediklerim var

söyleyemezsem içimde kalacak

başka biri olacak, kalbinde

büyük bir ihtimalle.

anlatmak istediklerim var,

anlatamazsam bilemeyeceğim, hiç bir zaman

24 Nisan 2012
AntikAyna

Gece yapılan tren yolculuklarında kişisel olarak edindiğim izlenim, seyahat boyunca asla uyuyamıyor olmam… Hele ki gidiş-dönüş seyahatlerinde “giden mi uykusuz, dönen mi?” diye sorar dururum kendime. Bu sebepli uykusuzluklar, kronik yorgunluğa ve kalıcı bir uyku sersemliğine neden oluyor.

17 Nisan 2012
doganozcan

parçalanmış bir aynanın cam kırıntılarıydı sanki,

o denli her tarafa saçılıydıki.

adımladığım her alanda canımı kanatması,

bu yüzdendi...

biliyorum öfkesi kendineydi

biliyorum acıyan yerlerimin sebebini

22 Mart 2012
delişey

Bence arkadaşlık ilişkileri önemli değildir. Çünkü eninde sonunda herkes küsecek ya da barışacaktır... Eğer bir arkadaşınızdan küsmek yada sıkılmak gibi şikayetler alırsanız kesinlikle sizden bıkmış demektir... O yüzden aman dikkat! Kesinlikle bir arkadaşınızı üzmeyin... Heeeeeeehhh!

10 Aralık 2011
sena123

Her insan yaşamında ‘yakın bir dost’ arayışı içindedir. Mutlu anında da zor zamanlarında da yanında olacak, koruyup kollayacak, sorunlarının çözümünde destek olacak, hatalarını bağışlayacak, hastalığında ve yaşlılığında kendisini yalnız bırakmayacak sevgi dolu, sadık bir dosta ihtiyaç duyar.

23 Ağustos 2011
fuatturker

Ağlayarak başlıyoruz hayata. Aslında ağlayarak değil de gözyaşlarımızı kaybederek başlıyoruz yaşamaya… Ne tuhaf değil mi? Hayata gözlerimizi açarken bile bir şeyler kaybetmek. Haklısın bence de çok tuhaf.

06 Kasım 2010
böcük

'Sevgi, güveni de beraberinde getirir'.

Küçükken hep buna inanırdım. Korktuğumda, üzüldüğümde hep dostlarımın omuzlarına dayandım. Onların kalp atışlarını duymak beni rahatlatırdı. Dünyadaki kötülüklere karşı sevgi ve güvenin olduğunu bilmek beni hayata daha çok bağlardı. Tabii o zamanlar düzenbazlığın ne olduğunu bilmezdim...

05 Nisan 2010
kanatsız melek

Birbirinden ayıran özellikleri nelerdir bir dost ve arkadaşı. Kimin hayatında kaç dostu vardır? Arkadaşlar mı dosta dönüşüyordu, yoksa direk dost olarak mı başlıyordu hayatımızda. Peki, dost dediğin kaç süreli anlaşmada senleydi, aniden sırtını dönüp gitmeyecek garantisini kim vermişti, kime güvenilir, kimle dertleşilirdi. Dost dediğin seni dinlerdi, her sıkıntında yanında biterdi. Arkadaşa anlatılamaz mıydı üzüntüler, dertler ve sevinçler, arkadaşla paylaşılan hangi karelerdi…

11 Aralık 2009
delidivane
< Önceki12