sessizliğimi soğutuyorum soğuk gülümsemelerde

ıslatıyorum sensizliği gözlerimin perdesinde

özlemek başlı başına mesele

uzun uzun konuşmanın lüzumu yok

ya yolcu olacaksın ya yoldaş

07 Ekim 2013
LEADRİ

Merhaba…Ben geldim… Dünyanın en yalnız insanı… Okul hariç ve bir de arada bir tütün ve çayla beraber aldığım birkaç şiirle ruhumu hafifleten ve tıpkı o sıvıyağ reklamında olduğu gibi yerden kesilebildiğim ve yukarılardan belleğimde olup bitenleri daha iyi görebileceğimi umduğum zamanlar hariç, bütün gününü evde pinekleyerek geçiren insan...

06 Mayıs 2013
muhammedyeniyil

Bazen insanlar ikiye ayrılır. Yanınızdakiler ve aklınızakiler. Nedense ne yaınızdakiler aklınızda olabilir, nede aklınızdakiler yanınızda.. Bunlar çok ayrı, çok farklı şeylerdir. Ne yanınızdakilerin aklınızdakiler kadar önemi vardır, nede aklınızdakilerin yanınızdakiler kadar..

01 Ağustos 2012
Beyza ESKİOĞLU

Su, kendine sırdaş arıyordu.

Önce buluta verdi sırrını.

Ağır geldi sır buluta

Sağanak Sağanak döktü suyun tüm sırlarını.

Sonra Göle gitti su.

Ona anlattı derdini.

15 Mart 2012
Yaşar ŞEKER

hüzünden yoğurdum kendimi,

sevinç katmadım bu mayanın içine.

görünenin aksine,

büyüdü ruhum hep hüzünle.

hüzünle olgunlaştı duygu meyvelerim,

ben hüzünden vazgeçemem severim...

07 Şubat 2012
delişey

Her derdimi anlatırım, her başım sıkıştığında ona koşarım, o bana gülümser , derdimi dinler hayatımın her anını beraber yaşarız bende onun hayatının her anını yaşarım.

zamanla arkadaşım zamanla kankam zamanla dostum ve şimdide kardeşim derim ben ona. hayatımdaki en iyi insanlardan bitanesidir benim için canım kardeşim iyiki doğmuşsun iyiki varsın hayatımda.

03 Şubat 2012
Lemi Leon

Bence arkadaşlık ilişkileri önemli değildir. Çünkü eninde sonunda herkes küsecek ya da barışacaktır... Eğer bir arkadaşınızdan küsmek yada sıkılmak gibi şikayetler alırsanız kesinlikle sizden bıkmış demektir... O yüzden aman dikkat! Kesinlikle bir arkadaşınızı üzmeyin... Heeeeeeehhh!

10 Aralık 2011
sena123

İkinci Bölümden devam ederek...

“Bundan sonra ne olacak peki diye sordu Faruk” Emre’den hiç ummadığı bir cevap geldi.

“Benim işin olmayacağı belli oldu, sen ikisini beraber idare edeceksin!”

09 Ocak 2011
icimdekises

1. Bölümden devam ederek...

Emre “daha fazla uzasın istemiyorum, bana şans dileyin” diyerek Faruk ile Soner’in yanından ayrılıp kızlara doğru yöneldi…

Emre kızlara yetişmeden ikisi ayrılarak lavaboya yöneldi, Emre şanslıydı konuşacağı kız tek kalmıştı. Kızın yanına gitti:

03 Ocak 2011
icimdekises

Tatil Günleri… Hangimiz sevmeyiz ki tatil günlerini… Tatil günleri Faruk’un da en sevdiği günlerdi… Faruk’a arkadaşları aşk adamı derdi, bu adı romantikliğinden değil de sayısız kızla çıkmasından almıştı. Faruk birçok kızla çıkmış sayısız denemeler yapmış ama hiçbir kızı sevememişti. Her şeyi denemişti âşık olmak umudu ile bazen 2–3 kızla aynı anda çıkmayı bile, ama olmamıştı işte…

20 Aralık 2010
icimdekises
< Önceki12