Kalbini engelleme, engelleri kaldır!

Ah bu 1 günün eşit olduğu 24 saati değiştirmenin uzatmanın, zamanda yolculuğun imkânı var mıdır acaba? Ya da Engelleri Kaldır Hareketi’ni şimdiye kadar yazmama engel olan engeller de bahsi geçen engellerden midir?

13 Ekim 2009
Serkan Aygören

Ücretsiz Alzheimer Çağrı Merkezi Tüm Türkiye’de Hizmet Vermeye Başladı.

Ne yazık ki ülkemiz de Hindistan ile birlikte, Alzheimer hastalığının artış gösterme riskinin en fazla olduğu ülkeler arasında. Ömür süresinin artmasıyla birlikte yaşlılığa bağlı olarak Alzheimer hastalığının da artış göstermesi durumu söz konusu… Kaldı ki bunamanın en sık etkenlerinden birisi ne yazık ki Alzheimer hastalığı.

07 Ekim 2009
Serkan Aygören
engelli

Yazımıza konu olan güzellik yarışması biraz farklı... Oysaki birçok çeşidi defalarca birçok ulusal kanallarımız tarafından gözümüze gözümüze sokulmuştu. Hemen hemen her kanalda görebiliyorduk çeşitli türevlerini. Dünya güzeli, Kâinat güzeli (o da nasıl oluyorsa artık? Hem kâinat yarışması diyoruz hem de sadece insanlar arasından seçiyoruz!) yeraltı güzeli, hamsi güzeli vs…

15 Nisan 2008
Serkan Aygören

Bilgiye erişimin temel amacı, kullanıcıların gereksinimleri dahilinde mevcut derme içerisinden gerekli olan kaynakların tümüne erişim sağlamaktır.

Bu bağlamda bakıldığında problem görülmemektedir.

29 Ocak 2008
Resat
< Önceki1Sonraki >