merhaba ben Ankara da yaşan hayvan severim şu anda evimde 9 küçük kedi yavruları var hepsi 2 aylıklar onlara bakabilecek ne maddi nede manevi durumum var çünkü kendimin olan 4 kedim vardı bide sokakta bulduğum arabanın çarpıp kaçtığı sakatlanan kedimle birlikte 5 kediye bakıyorum bu yavrular sokağımızdaki kedinin yavruları ama ana caddeye yakın olduğumuz için büyütüp bıraksam yaşama şansları çok düşük bende böyle olsun istemiyorum onlara sıcak bir yuva verebilirsem ne mutlu 5 tanesi siyah 1tanesi sarı beyaz 1tanesisiyah beyaz 1tanesi gri 1tanesi gri beyaz hepsi birbirinden tatlı lütfen bana yardımcı olunki onları sıcak bir yuvaya kavuşturalım sahiplenmek isteyenler lütfen bana ulaşın haberlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim sizlere
24 Mayıs 2012
ayşe duran

Yürüyüşe çıkmaya üşendiğim için bir süre önce Yusuf bana hayali köpeğimiz Hakstıbıl'ı getirdi. Nasıl sevindim anlatamam! Artık hemen her gün Hakstıbıl'la parkta dolaşıyor, birlikte markete gidiyoruz. Aslında O'na tasma takmak istemiyorum ama başka köpeklere denk geldiğimizde zaptetmekte zorlanıyorum..

01 Mart 2010
bengigencer

UYAN HAYVANSEVER, ONLAR DONARAK ÖLMEDEN...

Ülkenin dört bir yanından donarak ölen hayvanların fotoğrafları ulaşıyor elimize. Bunun sorumluları arasında biz hayvan severler de varız.

Lütfen bu gece dışarı çıkalım ve onlara yemek verelim. Lütfen daha geç olmadan…

27 Ocak 2010
mel-tem78

Hayvan sever herkes işbaşına!

Bizim ofisin bodrum ızgarasını araladığım demirlerden girip yavrularını doğuran ve biraz büyütüp aynı yerden bahçeye çıkaran çok güzel bir sokak kedisinin, bir önce doğurduğu ve bizim ofisimizin iyi huylu prensesi olan 7 aylık ''Fıstık'' hn.ın ve son olarak fotoğraflarını çektiğimin ertesi günü sabahı, maalesef anne ölü bulunduğu için bizim baktığımız, 2,5 aylık 5 öksüz güzel yavrunun resimlerini gönderiyorum. Biri sarı, biri de siyahlı tekirler, ablaları gibi uzun tüylüdür, bu her biri ayrı güzellikteki yavrular için acil sahiplenecek ve sevgi verebilecek yer bulmalıyız.

22 Ocak 2010
Serkan Aygören

17.01.2010

Gözyaşları ve yaşanan acılar. Hayvan severler onları unutmadı. Peki ya siz? Dün Beykoz'a giden hayvan severler, yine gözyaşı döktü. Her hafta sonu bir başka dosta veda edilen bu yardım gezilerinde, o canları oraya atanlara isyan etmemek mümkün değil... Koray Öztaş, dün Beykoz'u aşağıdaki mesajla aktarıyor: (Defne Y.)

20 Ocak 2010
mel-tem78

Kadırga koyuna doğru giderken, ağaçların arasından kendine yol açarak denize akan rüzgârı motorumla kesiyorum. İnce bir çığlık kalıyor geride; her akımı yardığımda içimde ince bir sızıyla motorumun tekerleklerine yaklaşıyorum; gittikçe. Bedenimle bütünleşmiş bir ağırlık var arkamda, rüzgârın çığlıklarını duyuyor olmalı diyorum, ürperiyorum utancımdan; belimden aşağı inen sıcaklık kasıklarımın arasında yok olup, içe doğru yayılıyor. Kor bir ışığın izinden aydınlanıyor yollar. Gözlerimden çıkan aleve yenik düşsem Assos’tan Midilli’ye uzanan bir köprü olacak yatağım, mavi çarşafla bezeli.

15 Ekim 2009
theguray
< Önceki1Sonraki >