Bad (albüm)

Ben (albüm)

Blood on the Dance Floor: HIStory in the Mix

Dangerous (albüm)

Forever Michael (albüm)

Got to Be There (albüm)

HIStory (albüm)

06 Ağustos 2009
hinata996

Hayata bir zenci olarak geldi. 6 yaşında kardeşleri ile şarkı söyledi ve herkes ilk defa onu orada gördü. Her zaman yüksekte olmaya çalıştı. Herkes gibiydi ama o yine de bir başkaydı. Kısa zamanda çok meşhur oldu. Herkes onu artık çok iyi tanıyordu hem de Michael olarak... Milyonlar onu sevdi, şarkılarını onunla birlikte söyledi. Hem de tüm şarkılarını...

29 Haziran 2009
afws

Dün büyük bir sanatçı Michael Jackson’ı kaybettik. Ben 27 yaşındayım ve bu zamana kadar onun kadar tanınmış onun kadar dünyada popüler bir sanatçı görmedim. Sanatçıların yaptığı esere bakmak gerekir o da mükemmel eserler oluşturarak dünyada bir numara olmayı başardı. Yanlışları yok muydu herkes de olduğu gibi vardı tabi. Derisinin siyah rengine düşmanlığı, üst üste geçirdiği (kabul etmese, sadece burnumda iki kere estetik oldum dese de) estetik operasyonlar, mahkeme tarafından suçlu bulunmasa da kafalarda soru işareti bırakan çocuk istismarı konuları aklıma ilk gelen konular… Ama başta da söylediğimiz gibi sanatçıyı eserleriyle değerlendirmek gerekir bende bu yazıda bu açıdan bakacağım. Ben yaptığı çalışmaları hep yakından takip ettim ve yaptığı her çalışmada başka bir güzellik buldum. Şarkılarının sözleri, sesi, sahne şovları mükemmeldi; bize bir sanatçı nasıl olur hep dersini verdi. Allah’ın tüm güzellikleri verdiği nadir insanlardandı; yazdığı harika şarkı sözlerini harika sesiyle yorumladı ve hep harika danslarla süsledi.

28 Haziran 2009
icimdekises

Rollingstone.com'un haberine göre Michael Jackson geçirdiği bir kalp krizi sonucunda apar topar hastaneye kaldırıldı. Yine TMZ Reports'un da bildirdiği üzere 911 acil no'su Michael Jackson'un evinden 12:21'de aranmış.

26 Haziran 2009
Serkan Aygören
< Önceki1Sonraki >