Yardım etmeye gittiği insanlar tarafından bu hale getirilen 112 çalışanını, ibret-i alem için herkesin gözüne sokuyorum !!

Bu satırları sana ne biricik evladın olarak ne de azmi ve başarısıyla gurur duyduğun,mesleğini tam da içinde yeşerttiğin merhametiyle yapan bir insan olarak yazmıyorum.İlk defa isyanın eşiğindeyim anne.Ben artık her sabah işine bir yaraya daha merhem olma umuduyla,heyecanla g

iden deli bir yürek değilim

31 Ağustos 2012
melike71.

Soğuk Algınlığı, Mevsimsel Grip ve Domuz Gribi Belirtileri Arasındaki Farklar

BELİRTİLER

SOĞUK ALGINLIĞI

MEVSİMSEL GRİP

DOMUZ GRİBİ

ATEŞ

Çok nadir görülür.

02 Aralık 2009
Serkan Aygören

Büyük nimet diye pazarlanan 3G'nin içinden bakın ne çıktı? İşte 3G gerçeği:

Nihal Doğan'ın röportajı...

3G geldi! Reklâmlar aracılığı ile ortada bir bayram havası var… Reklâm sloganı “merak etmiyor musun?” diyor. Biz merak ediyoruz ama geleceğimizi! Sağlık sorunları göz önüne alındığında kazandıracak mı, yoksa kayıplar mı artacak?

11 Eylül 2009
Tacko

Şefkatin , annenin kokusu olan naneyi severek yersiniz.

Marul ve maydanozu da seversiniz.

Ayaklarınıza, lenf damarlarınıza çok dikkat edeceksiniz.

Teninizde ben lekeleri boldur.

29 Mart 2009
Aliye Özlü
Sigara ne menem bir şeydir?

Sigara tütün ile yapılmış, kağıdı alkolde yıkanmış (yapışması ve ayrılmaması ayrıca yanması için), içinde nikotin (bağımlılık yapıcı uyuşturan bir madde) ve zifir (karbon monoksit ve karbondioksit, ayrıca zehirli kimyasallar içeren bir madde) bulunan, ciğere ciddi zararlar veren, boğazı tahriş eden, spermleri öldüren, karaciğeri yoran bir üründür. IV. Murat hayatta olmadığından, yasaklanmamaktadır.

18 Mart 2009
tiryaki
< Önceki1Sonraki >