Sessizliğin uğultusunu saatlerdir dinliyordu. O uğultunun sadece ilgilenecek herhangi bir şeyi olmayanlara, konuşacak kimsesi olmayanlara, yalnızlara, hoşlanacağı bir ses duymaya muhtaç olanlara gönderilmiş bir lanet olduğunu biliyordu. Aynı ses. Aynı ton. Kesintisiz bir şekilde devam ediyordu. Kalktı. Televizyonun düğmesine bastı, uğultu bir süreliğine saklandı. Pencereden dışarı baktı. Belki de tam şu anda aşağıya doğru yürüyen kadınla çok iyi anlaşabilirdi. Ömrü boyunca onu tanıyamayacak olmasına üzüldü.

12 Aralık 2012
Gökhan Duranal

İki genç kız evlilik ve aşk hakkında konuşuyorlarmış. kızlardan biri:

Evleneceğim erkek, renkli ve eğlenceli olmalı.

Ama huzurlu ve sakin kalmak istediğim zamanlarda ise sessiz olmalı.

Spor olaylarından, politik gelişmelerden ve güncel konulardan haberdar olmalı.

25 Ağustos 2012
rahmi celik

Orada bir köy var uzakta... Terk edilmiş gibi görünse de, ama hala nefes alan,

İçi kıpır kıpır kabına sığmayan... Korkunç olaylar karşında, yaşamaktan ve konuşmaktan korktuğu aynı zamanda... Bir yandan da dış gözden bakanların imrendiği... Niye mi? Çok büyük bir dayanışma içinde yaşıyor, yaşatılıyor...

18 Temmuz 2012
AntikAyna

Uzun zamandır eklemek istediğim bir seriydi reklamlar. Umarım beğenirsiniz. Youtube izleyemeyen yoktur umarım içinizde =)

Kendime not: Youtube'dan nasıl video izlenir yazısı yazılacak...

23 Ocak 2010
Serkan Aygören

“İnsanlar bizimle ilgili konuşuyorlarmış, kimileri bize çok kızıyorlarmış. Taş attığımız için bize kötü çocuklar diyorlarmış. Keşke orda olup onlara, onlarda bize füze attılar ama amca, hem Ayşe ile dedemi de öldürdüler diyebilseydim. Onlara kolumla bacağımı gösterirdim. Belki o zaman kızmazlardı, belki bana inanırlardı. Hem zaten bir daha taş atamam ki…”

21 Kasım 2009
sinestezi
< Önceki1Sonraki >