Ne zormuş bu,unutmak özgürlükmüş meğerse.Her aşk güzeldir başta göremezsin,kör olursun sanki ya da görmek istemezsin çünkü görürsen biteceğini bilirsin,acı çekiceğini bilirsin ama benim ki öyle değil görmek istememek değil saklanmak onunkisi kötülüğünü iyi kalıplara sokmaya çalışmak bunu biliyorum artık ama çok geç... Güvendim sahiplendim bikere.Cesaretini kaybetmiş bi korkaksın benim için ama olsun diyorum...İşte böyle olsunlara sığınıyorum ama öyle olsun hiç istemiyorum.
14 Nisan 2015
Derya85

Allah beni seviyor.Çok şükür seviyor.Eğer sevmeseydi hayırsız bir isteğimin olmasına imkan verirdi.Ama Allah hayırlısını veriyor.Allah benim yanımda ay çok mutluyum.Aslında buruk bir mutluluk bu, bir yandan çok istediğim dileğimin olmamasının verdiği burukluk bir yandan da Allah'ın benim için her zaman en hayırlısını yapmasının verdiği mutluluk.Hayat tuhaf ya, gerçekten tuhaf, bu kadar düşünülen olaylar, kişiler aradan geçen zamanla unutuluyor.Yaşanılan duygular hiçbir anlam ifade etmiyor.Yani her şey geçiyor, unutuluyor.Böyle bazen diyorum ki yaşarken üzüntüyü tadıyoruz ama geçirecek ilacımızda var, zaman var mesela zamanla unutuyoruz üzüntüden eser kalmıyor.Güzel bir şey bu.Uzun zaman sonra yazdığım yazıya bakarmısın okuyucum? Öff çok ciddi bir yazı oldu, hiç beğenmedim.Iyyy ne bu ciddiyet ayol!

01 Ekim 2012
İclal Aksoylu

Acelesi yok beklerim diyemem

Zaman akar durmaz

Acelesi yok ben çok severim

Desem de yürek kanmaz artık buna

Yalnız kaldım

Sevenler yalnızdır geceleri

Kalem şiir ağlar , ıslatır defterleri

27 Eylül 2012
hicran

Umutlarım karanlığın sisli gecelerinde kaybolup gitmiş... Parmaklarım tütün kokar

bu yalnız saatlerimde... Gelseydin, kendimi unutup sana koşacaktım, susturacaktım içimdeki isyanı...

Asi ruhum bir yetim gibi kıvrılacaktı dizlerine. Dokunacaktım. Sarılacaktım. Ağlayacaktım.Yürek kavgalarımın orta yerinde bir güneş gibi doğup ısıtacaktım ellerini..

10 Ağustos 2012
cihan balcıoğlu

Seni unutmamı söylüyorlar "ALIP YÜREĞİNİ SÖKÜP AT" der gibi..Atsam yaşayamam ki.Sensiz nefes alamıyorum her yerde kokun her yerde SEN.Gözlerime baka baka söylediğin o şarkılar geliyor aklıma, daha önce hiç bu kadar hüzünlü olduğunu hissetmemiştim.

28 Mayıs 2012
aynadan yansıyanlar

Gece yarısı yağmurlar yağarken

Bölük pörçük uykulara dalamıyorum

Yüreğimde bir sızı

Geçmedi gitti kör olası

Nefes alamıyorum,

Göğsümün üstünde

Bir el var sanki

01 Mayıs 2012
hicran

- levent hala onu seviyor olamazsın !!!

- dünden daha fazla, yarından daha az

- bırak bu edebi lafları, zaman duygularımızı haksız çıkartır, kendimize güldürür nice zaman, yarın güleceksin kendine biliyorsun bunu

18 Nisan 2012
zetthdark

Vur sırtına hasreti, koyul yola

Uzaklıklar perçinler içindeki yangını

Çoğalır sızısı yalnızlığının

Ne baskınlar olur karanlık diyarlarına

Kokusunu duyamadığın o canhıraş sevdanın

07 Nisan 2012
delidivane

Bir şiir gibi yalnızlık

Şarap gibi içilir unutulur

Sonra gözlerin gelir aklıma

Gözlerin gecelerime dokunur

Ben zaten neredeyse yokum

Ben de unutulurum bir gün

Toprak olur, yağmur olur

24 Mart 2012
Yazan-Biri

Gökyüzü ağlıyordu içimdeki sıkıntıyı hissetmişçesine, ben sokakta avare avare yürürken. Aklıma gelen anılar kalbime düştükçe hayat buluyorlardı sanki.. Nasıl unutabilirim birlikte misket oynadığımız o günleri. Nasıl unutabilirim aynı tastan yiyip içtiğimizi, kaldırımda yürüyen kıza laf atmalarımızı, nasıl unutabilirim ki oradan oraya kaçışmalarımızı, haylazlıklarımızı..

28 Ocak 2012
DuyguCelik
< Önceki12