parçalanmış bir aynanın cam kırıntılarıydı sanki,

o denli her tarafa saçılıydıki.

adımladığım her alanda canımı kanatması,

bu yüzdendi...

biliyorum öfkesi kendineydi

biliyorum acıyan yerlerimin sebebini

22 Mart 2012
delişey

Her derdimi anlatırım, her başım sıkıştığında ona koşarım, o bana gülümser , derdimi dinler hayatımın her anını beraber yaşarız bende onun hayatının her anını yaşarım.

zamanla arkadaşım zamanla kankam zamanla dostum ve şimdide kardeşim derim ben ona. hayatımdaki en iyi insanlardan bitanesidir benim için canım kardeşim iyiki doğmuşsun iyiki varsın hayatımda.

03 Şubat 2012
Lemi Leon

Bence arkadaşlık ilişkileri önemli değildir. Çünkü eninde sonunda herkes küsecek ya da barışacaktır... Eğer bir arkadaşınızdan küsmek yada sıkılmak gibi şikayetler alırsanız kesinlikle sizden bıkmış demektir... O yüzden aman dikkat! Kesinlikle bir arkadaşınızı üzmeyin... Heeeeeeehhh!

10 Aralık 2011
sena123

Sensiz Akşamlar

Sensiz akşamlarda yok

Mutluluk, huzur, neşe

Sana yandıkça gönlüm

Daha da uzanıyorum ateşe

Ne Güzel

Ne güzel, seninle birlikte onarmak bir yarayı

07 Kasım 2010
hipnozcu35

'Sevgi, güveni de beraberinde getirir'.

Küçükken hep buna inanırdım. Korktuğumda, üzüldüğümde hep dostlarımın omuzlarına dayandım. Onların kalp atışlarını duymak beni rahatlatırdı. Dünyadaki kötülüklere karşı sevgi ve güvenin olduğunu bilmek beni hayata daha çok bağlardı. Tabii o zamanlar düzenbazlığın ne olduğunu bilmezdim...

05 Nisan 2010
kanatsız melek

Birbirinden ayıran özellikleri nelerdir bir dost ve arkadaşı. Kimin hayatında kaç dostu vardır? Arkadaşlar mı dosta dönüşüyordu, yoksa direk dost olarak mı başlıyordu hayatımızda. Peki, dost dediğin kaç süreli anlaşmada senleydi, aniden sırtını dönüp gitmeyecek garantisini kim vermişti, kime güvenilir, kimle dertleşilirdi. Dost dediğin seni dinlerdi, her sıkıntında yanında biterdi. Arkadaşa anlatılamaz mıydı üzüntüler, dertler ve sevinçler, arkadaşla paylaşılan hangi karelerdi…

11 Aralık 2009
delidivane

Liseyi bitirdikten üç yıl sonra üniversiteyi kazanmıştım. Kazandığım şehir Karabük idi ve artık yola çıkma vakti gelmişti tabi ki okula kayıt için… Çok ama çok mutluydum, çok heyecanlıydım, çünkü Karabük’e gidecek ve yeni arkadaşlarla, yeni bir hayatla karşılaşacaktım. Nasıl mutlu olmaz, nasıl heyecanlanmazdım değil mi? Bu sorularla akıp giden zamanın ardından Karabük’teydim.

17 Kasım 2009
akkurt79

Siz benim arkadaşım olamazsınız...

Ne zaman yanımda oldunuz?

Hangi kötü anımda?

Siz hep iyi gün dostu oldunuz...

Sürekli kendinizi düşündünüz...

Almadan veremediniz...

27 Ağustos 2009
delişey

Çoook zengin biriyim ben! Öyle dostlarım var ki; mutlu olduğum, sevincimi, üzüntümü paylaştığım...

Dostlarımdan birinden gelen bir e-posta beni çok etkiledi. Dostluk böyle birşey zaten, en güzel duyguları ve bütün güzellikleri onlarla paylaşmak ve onlar için, herşeyin en iyisini istemek. Belki olura incinsen bile, onlardan vazgeçmemek.

03 Mart 2009
emel serin

I-Bir kere sevdim, kalbim köreldi. Açamadı kendini yeni sulara. Kapandım, sevemedim bir kadını, bir eşi, bir dostu bile... Ben bir kere sevdim, köreldim bir bileme makinesi gibi. Var olamadım tekrar, gösteremedim sevdamı bir daha, tutuşmadım yeni bir kadına...

02 Aralık 2008
ltfsener
< Önceki1Sonraki >