Merhaba - Uyuryazar

defter,gönül dünyam,kalem,kalemşör,merhaba,uyuryazar
  Elimde kalemim,saatlerdir düşünüyorum yazmak için.Oysa bana göre insan zorlayarak değil,içinden geldiğinde yazmalı.
 
 
Harfler onun dilinde hayat bulmak için can atmalı ki öyle güzel yazılsın satırlar.Öyle raks etsin kelimeler.Okuyanlar cümlelerin pencerelerinden bakabilsin hayata.Yazarın satırlarında tatsın duyguları.İşte böyle yazıları okumayı daha çok seviyorum.Akıp gidiyor zihnimde.Bende yazmak istedim ama sanırım "deneme" dünyasına bir merhaba demekle yetineceğim bu kez.Bir yerden başlamak gerek.
 
Bende bu kapıdan girmeyi tercih ediyorum.Gönül dünyamı açmak istiyorum yalnızca.Merhaba uzak kaldığım kalemim ve kadim dostum defterim.Ben uyuryazar kalemşör.Yazmak istiyorum sayfalar dolusu.Satırlarda beni bulun ve dolayısıyla kendinizi de görün istiyorum.Dünya üzerinde benim gibi hisseden ve düşünenlerde varmış demek için kalplerimizin ortak noktasında buluşmak için burdayım.
Selam ile..
uyuryazar
uyuryazar
14 Ağustos 2015
Bu yazarın ‘Merhaba - Uyuryazar’ başlıklı yazısı da ilginizi çekebilir.

Bu Yazıyı Beğenenler

Default Avatar

Okur Yorumları

Murad - 04 Ocak 2016 22:54
Default Avatar
Merhaba....
Tüm geleceğime,umutlarıma,yarınlarıma ve sizlere.Hayata umut dolu gözlerle bakmama vesile olacaklara MERHABA...Düşünsenize,tek derdiniz umudunuzu yitirmemek.Başınıza onca gelen şeylerden sonra bile hayata gülen gözlerle bakabilmek .Yükün altında kalmamak,çıkmak için bir karıncanın azmini kendimizde görmek.Yılmamak ve pes etmemek .Güneşin her gecenin ardından yeniden doğacağını akıllarımıza getirmek.Sabahın ışığında gökyüzünden dans ederek evimizin camından içeri giren Güneşe MERHABA diyebilmek.Kapalı kapılar ardında kilit vurulmuş hayalleri uçan halıyla birlikte gökyüzüne salmak.Uzaklaşmak ve sonsuzluğa yelken açmak. Yeşillerin hayatımıza yansıyan güzelliğini sindirmek,yeşermek ve büyümek. Sizleri çağırıyorum güzel olan her şeye MERHABA demeye. Merhaba insanlar,merhaba duygu yüklü insanlar....

üye olun, siz de katılın