Hakkımızda-Biz kimiz-Künye

Küçük bir masalın kahramanı olarak 5 Mart 2007'de açar gözlerini Turkmag. Çalışır, didinir, yazar, yazılır, okur, okunur… Mamafih, eksik bir şeyler vardır. Kendisini anlatabilmenin, yazılarını okutturabilmenin daha iyi, daha güzel yönleri olmalıdır. Tüm bu düşünceler eşliğinde kendine bir koza örmeye başlar. Bir yandan sürekli düşünmekte, yeni yapısını, tarzını oluşturmakta; bir yandan da kozasını örmeye devam etmektedir. Bir süre sonra derin bir sessizliğe gömülür Turkmag. Aslında oradadır, 60 adet yazısı ile orada öylece durmaktadır. Ama artık o eski sade, yalın Turkmag değildir nihayetinde. Google dahi kendisine hak ettiği değeri çoktan vermiştir son güncellemesinde. Böylece Turkmag nihai kararını vermiştir, kozasından çıkmış bir kelebek misali yeni çehresi ile tüm ziyaretçilere merhaba diyecektir…

Hikâyemiz böyle başlamıştı. Ne yazık ki devamını getirebilmek mümkün olmadı, olamadı.
Kelebek misali ömrü çabuk sonlanan Turkmag.com, küllerinden yeniden doğdu ve adı Renklidergi.com oldu.

Her dem, her renk sloganı ile de yeniden yol alan Renklidergi.com'da daha renkli, daha doygun, daha canlı bir içerikle karşılaşacaksınız.

Kimi yazılara mp3 formatında da ulaşabilecek, dilerseniz canlı, dilerseniz indirip ister bilgisayarınızdan, ister mp3 çalarınızdan, I-pod'unuzdan dinleyebileceksiniz. Kendi yazılarınızı, ya da beğendiğiniz yazıları size göre en iyi biçimde oylayacak, ya da oylatabileceksiniz.  

İşte bu ve bunlar gibi birçok özellikle daha renklenmiş içeriğimizle Renklidergi.com olarak yeniden karşınızdayız.
Hoş geldiniz!

Default Avatar
admin
02 Eylül 2008