En Seçmece Tweetler - En Güzel Twitter Lafları

Twitter artık ilk çıktığı zamanlardaki gibi "şu anda bunu yapıyorum, bunu ediyorum" platformu değil. Çok değişti… Şimdilerde o tür şeyleri yazanları anında sopayla kovalıyor millet. Twitter günümüzün en büyük fikir ve tespit platformuna dönmüş durumda. Bu yazısı dizisinde bu tweet’lerden örnekler bulacaksınız, umarım hoşunuza gider. Başlıyoruz: 
@PuCCaa Allaaşkına şu küçük sırlar kızlarını kına gecesine giden Muallâ teyzem gibi giydirmeyin.
@hoanes tam yutup'a girmiştim kapadılar. içerde kaldım. deminden beri komikli, kazalı, kedili videolar izliyorum, kapanmıyo. sinirlerim bozuldu lan.
@zihinselorgazm SonDakika! İsviçreli bilim adamları Descartes'ın "Düşünüyorum öyleyse varım" sözünden yola çıkarak Demet Akalın'ın olmadığı sonucuna ulaştı!
@AhmetSelcukkk Mr. and Mrs. Brown boşanma kararı aldı. İngilizce öğretmenleri şokta.
@olmadikacariz Ay Yapım'ın dizilerini (Yaprak Dökümü, Fatmagül...vs) izleyenler; size öldüğünüzde kabir azabı yok rahat olun. Yeterince çektiniz bu dünyada
@mehmettez 30 Ekim Youtube'un kurtuluşu.
@tzr Amerika'da da çocuk duşa girdiğinde, anne mutfaktaki çeşmeyi açtığında duştaki su azalıyor mudur acaba?
@cizenbayan iyi insan yoktur, henüz çıkarlarınızın çatışmadığı insan vardır.
@ceriLevis oğlunun her sevgilisine 'gelinim' diyen anne...oğlunun ilişkilerinin bitmesinde senin de payın var...yapma,etme...burcu de, esra de, ayşe de
@ceriLevis FLAŞ ! pazartesi sendromundan bahsedilmesinin yasaklanmasıyla beraber ülke genelinde kapanmak zorunda kalan radyo sayısı 6 bine yükseldi !
@acimasiztweet Haftanın günleri; Ezel'tesi, Öyle bir geçer Salı ki, Çarşamba Dökümü, Perşembe'nin Suçu Ne?, Cuma Yelleri, Küçük Cumartesi, Aşk Bir Pazar
@bloodcolic Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !
@ceriLevis sevgili kadınlar; paralı, kültürlü, akıllı, romantik, yakışıklı ve evliliğe can atan birini istediğinizi biliyorum... Yok öyle biri, iyi geceler.
@allahcc gastecc: silah edinme yaşını 18'e indiren hükümet, yumurta alma yaşını 20'ye çıkardı.
@mervelimon Nikah kıyıldıktan sonra alkışlar arasından sesini duyurabilecek kadar yüksek sesle AYAĞINA BAS!!! diyen kız. Ne gereksiz bir azim bu?
@plndnz Kadın kapris yapıp alınganlaşıyorsa sorun yok: Bir çözüm aradığını gösterir bunlar. Bil ki asıl sorun, sustukları zaman başlar.
@mrsbaros Paris manzarasında şarabını içenler, Barcelona'da yemek yiyenler,NY'da eğlenenler var. Lütfen bana eşitlikten bahsetmeyin, teşekkürler.
@olmadikacariz reytingler: öyle bir geçer zamanki %21, hanımın çiftliği %31, fatmagül %36... güya hepimiz belgesel izliyor, dünyayı kurtarıyorduk
@aayybbeenn adaletsiz dünya. Birisi uçağım hazır mı diye sorar diğeri abi 10 kuruşum eksik binebilirmiyim diye.
@mrsbaros yıl 2010 ve hala azeri kanalını açıp onların şivesine gülen insanlar var
@TwitDayi Takım elbiseyle gittiğimde "siz", sporken "sen" diyen tezgâhtar! Nasrettin Hoca'nın kürkünü ıslatıp onunla döverim seni!
@MetinUca Hangisi daha zordur kosarak jaguar hizina ulasmak mi? Yoksa jaguarli ogrenci temsilcisinin parasiz egitim icin konusma yapmasi mi
@CilekLiSakizZ 'Beni ne doktorlar, mühendisler istedi' diyen kadının olayını çözdüm. Doktor dediği Ferhat Göçer, mühendis dediği Ajdar
@handekuday rte: "tıksırıncaya kadar içiyolar." sana ne arkadaşım; eski sevgilimiz misin, içip içip sana mesaj mı atıyoruz?
@littleiv3 Akbilin boş olduğunu belirten 'doodoodooot doodoodooot' sesi yerine 'fakir bu ibne, parası yok bunun' dese makine daha az utanırım

pixares
pixares
05 Şubat 2011
Bu yazarın ‘İş Bulma Ve Kariyer Sitelerinin Ortak Veritabanı Olmalı’ başlıklı yazısı da ilginizi çekebilir.

Bu Yazıyı Beğenenler

damra

Okur Yorumları

delişey - 05 Şubat 2011 21:20
delişey
Ups!!

"@plndnz Kadın kapris yapıp alınganlaşıyorsa sorun yok: Bir çözüm aradığını gösterir bunlar. Bil ki asıl sorun, sustukları zaman başlar."

takibe değer, işi çözmüş bu vatandaş:))
( İnsandır, insana her haltı yapan...)
İclal Aksoylu - 14 Şubat 2011 20:01
İclal Aksoylu
güzelmiş :)
Açmaya üşenmesem hemen açacağım...
Devamını beklerim..
Serkan Aygören - 05 Mart 2011 11:27
Serkan Aygören
hehe ah bu açmalar. açmak mesele değil, içini doldurmak mesele =)
İKİSEKİZ.COM - Fotoğraf çekilir =)

üye olun, siz de katılın