En Seçmece Tweetler - En Güzel Twitter Lafları

Twitter artık ilk çıktığı zamanlardaki gibi "şu anda bunu yapıyorum, bunu ediyorum" platformu değil. Çok değişti… Şimdilerde o tür şeyleri yazanları anında sopayla kovalıyor millet. Twitter günümüzün en büyük fikir ve tespit platformuna dönmüş durumda. Bu yazısı dizisinde bu tweet’lerden örnekler bulacaksınız, umarım hoşunuza gider. Başlıyoruz: 
@PuCCaa Allaaşkına şu küçük sırlar kızlarını kına gecesine giden Muallâ teyzem gibi giydirmeyin.
@hoanes tam yutup'a girmiştim kapadılar. içerde kaldım. deminden beri komikli, kazalı, kedili videolar izliyorum, kapanmıyo. sinirlerim bozuldu lan.
@zihinselorgazm SonDakika! İsviçreli bilim adamları Descartes'ın "Düşünüyorum öyleyse varım" sözünden yola çıkarak Demet Akalın'ın olmadığı sonucuna ulaştı!
@AhmetSelcukkk Mr. and Mrs. Brown boşanma kararı aldı. İngilizce öğretmenleri şokta.
@olmadikacariz Ay Yapım'ın dizilerini (Yaprak Dökümü, Fatmagül...vs) izleyenler; size öldüğünüzde kabir azabı yok rahat olun. Yeterince çektiniz bu dünyada
@mehmettez 30 Ekim Youtube'un kurtuluşu.
@tzr Amerika'da da çocuk duşa girdiğinde, anne mutfaktaki çeşmeyi açtığında duştaki su azalıyor mudur acaba?
@cizenbayan iyi insan yoktur, henüz çıkarlarınızın çatışmadığı insan vardır.
@ceriLevis oğlunun her sevgilisine 'gelinim' diyen anne...oğlunun ilişkilerinin bitmesinde senin de payın var...yapma,etme...burcu de, esra de, ayşe de
@ceriLevis FLAŞ ! pazartesi sendromundan bahsedilmesinin yasaklanmasıyla beraber ülke genelinde kapanmak zorunda kalan radyo sayısı 6 bine yükseldi !
@acimasiztweet Haftanın günleri; Ezel'tesi, Öyle bir geçer Salı ki, Çarşamba Dökümü, Perşembe'nin Suçu Ne?, Cuma Yelleri, Küçük Cumartesi, Aşk Bir Pazar
@bloodcolic Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !
@ceriLevis sevgili kadınlar; paralı, kültürlü, akıllı, romantik, yakışıklı ve evliliğe can atan birini istediğinizi biliyorum... Yok öyle biri, iyi geceler.
@allahcc gastecc: silah edinme yaşını 18'e indiren hükümet, yumurta alma yaşını 20'ye çıkardı.
@mervelimon Nikah kıyıldıktan sonra alkışlar arasından sesini duyurabilecek kadar yüksek sesle AYAĞINA BAS!!! diyen kız. Ne gereksiz bir azim bu?
@plndnz Kadın kapris yapıp alınganlaşıyorsa sorun yok: Bir çözüm aradığını gösterir bunlar. Bil ki asıl sorun, sustukları zaman başlar.
@mrsbaros Paris manzarasında şarabını içenler, Barcelona'da yemek yiyenler,NY'da eğlenenler var. Lütfen bana eşitlikten bahsetmeyin, teşekkürler.
@olmadikacariz reytingler: öyle bir geçer zamanki %21, hanımın çiftliği %31, fatmagül %36... güya hepimiz belgesel izliyor, dünyayı kurtarıyorduk
@aayybbeenn adaletsiz dünya. Birisi uçağım hazır mı diye sorar diğeri abi 10 kuruşum eksik binebilirmiyim diye.
@mrsbaros yıl 2010 ve hala azeri kanalını açıp onların şivesine gülen insanlar var
@TwitDayi Takım elbiseyle gittiğimde "siz", sporken "sen" diyen tezgâhtar! Nasrettin Hoca'nın kürkünü ıslatıp onunla döverim seni!
@MetinUca Hangisi daha zordur kosarak jaguar hizina ulasmak mi? Yoksa jaguarli ogrenci temsilcisinin parasiz egitim icin konusma yapmasi mi
@CilekLiSakizZ 'Beni ne doktorlar, mühendisler istedi' diyen kadının olayını çözdüm. Doktor dediği Ferhat Göçer, mühendis dediği Ajdar
@handekuday rte: "tıksırıncaya kadar içiyolar." sana ne arkadaşım; eski sevgilimiz misin, içip içip sana mesaj mı atıyoruz?
@littleiv3 Akbilin boş olduğunu belirten 'doodoodooot doodoodooot' sesi yerine 'fakir bu ibne, parası yok bunun' dese makine daha az utanırım

pixares
pixares
05 Şubat 2011
Bu yazarın ‘Flight Simulator - Uçuş Simülatörü Oyunu’ başlıklı yazısı da ilginizi çekebilir.

Bu Yazıyı Beğenenler

damra

Okur Yorumları

delişey - 05 Şubat 2011 21:20
delişey
Ups!!

"@plndnz Kadın kapris yapıp alınganlaşıyorsa sorun yok: Bir çözüm aradığını gösterir bunlar. Bil ki asıl sorun, sustukları zaman başlar."

takibe değer, işi çözmüş bu vatandaş:))
( İnsandır, insana her haltı yapan...)
İclal Aksoylu - 14 Şubat 2011 20:01
İclal Aksoylu
güzelmiş :)
Açmaya üşenmesem hemen açacağım...
Devamını beklerim..
Serkan Aygören - 05 Mart 2011 11:27
Serkan Aygören
hehe ah bu açmalar. açmak mesele değil, içini doldurmak mesele =)
İKİSEKİZ.COM - Fotoğraf çekilir =)

üye olun, siz de katılın