Karı Koca İlişkileri Üzerine Hikayeler...

ayrılık,ilişkiler,karı koca,terkedilmek,terketmekSevgili eşime,
7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim.

Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. Geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin yemeği pişirdiğimin farkına bile varmadın, hatta senin için kendime yeni aldığım geceliği bile giydiğimi fark etmedin. Ama sen ne yaptın? Eve geldin, iki dakika içinde yemeği mideye indirdin, televizyonda maç seyrettin ve gidip yattın. Artık ne bana beni sevdiğini söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun, hiç ama hiçbir şey yapmıyorsun. Sen ya beni aldatıyorsun ya da beni artık eskisi gibi sevmiyorsun.

İşte bu yüzden artık seni TERKEDİYORUM.

NOT: Lütfen beni aramaya kalkma, ERKEK KARDEŞİNLE beraberim ve sana hayatında mutluluklar dilerim!

 

___________________________________

Sevgili Eski Karıma,

İnan yazdığın bu mektuptan başka, hiç ama hiçbir şey beni bu kadar sevindirmezdi. Evet, doğru, 7 yıldır evliydik, ama iyi bir eş olmak dışında, bana her şeyi yaptın.

Tamam, çok fazla spor programları seyrediyordum, çünkü senin dırdırlarını ancak bu şekilde biraz olsun duymamazlıktan geliyordum, ama bu bile fayda etmiyordu.

Tabi ki geçen hafta saçlarını neredeyse tamamen kestirip tam bir erkeğe benzediğinin farkına varmıştım! Tam aynı Erkeğe benzemişsin diyecektim ki, aklıma annemin bir sözü geldi:

EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN, HİÇ AÇMA!

Senin en sevdiğin yemeği yaptım derken galiba sen beni Kardeşimle karıştırmıştın, çünkü o yaptığın yemek benim hiç sevmediğim bir yemekti!

Ben yatmaya giderken üzerinde yeni ve çok seksi bir gecelik vardı tamam ama üzerinde hala Etiketi duruyordu ve inşallah bu bir tesadüftür ama geceliğin fiyatı 49.99£’du ve o gün kardeşim benden tam 50£ borç almıştı!

Ama biliyor musun bütün bunlara rağmen ben seni hep sevmiştim ve her şeyin bir gün güzel olacağını, değişeceğini ve mutlu olacağımızı umuyordum.

İşten ayrılmamın sebebine gelince, o gün Loto da tam 10 Milyon Euro kazandığımı öğrenmiştim, hemen patrona çıkıp istifamı verdim. Sonra da ikimiz için Jamaika’ya iki bilet aldım. Ama eve geldiğimde sen bir mektup bırakıp gitmiştin. Belki de bu olayların böyle gelişmesinin bir sebebi vardı ve böyle olması gerekiyordu.

Dilerim seçtiğin ve her zaman hayalini kurduğun bu hayatta mutlu olursun. Avukatımın dediğine göre bıraktığın bu mektuptan sonra, benden hiç bir Nafaka talep etmeye hakkın yokmuş!
Neredeysen orda kal!

NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama adı Carl olan kardeşim bir zamanlar Carla idi...

İmza: o şimdi çok zengin ve KUŞLAR KADAR HÜR!

Tacko
Tacko
30 Kasım 2009
Bu yazarın ‘Öyle Sanki...’ başlıklı yazısı da ilginizi çekebilir.

Bu Yazıyı Beğenenler

Default Avatar

Okur Yorumları

mel-tem78 - 30 Kasım 2009 13:42
Default Avatar
güzel bir hıkaye:))) evlilik zor zanaat... ınsanların beklentılerı farklı oldumu ve bunu karsılıklı olarak fark etmedınmı maalesefkı sonu hüsran.... ve hatta beklentın olmaması gerekıyor .. ıyı bır evlıılıgın sırrı hıc bır sey beklememek ve degıstırmeye calısmamak oldugu gıb ıkabullenmek:)) sevgıler
M.G.
sessiz... - 01 Aralık 2009 09:28
sessiz...
çok güzel bir hikaye gerçekten ellerine sağlık...
lyra7 - 01 Aralık 2009 12:46
Default Avatar
:=) eminim kadın çoookkk pişmandır.
"İnsanlar dua ederek elde etmek istediklerini değil ancak hak ettiklerini elde ederler"
hepimiz hakettiğimizi yaşarız.
D.T

üye olun, siz de katılın