12 Mimardan 12 Ünlü Evi – TOG Toplum Gönüllüleri, Mudo Concept, Trump Towers Ve Maison Française

0
216
Toplum Gönüllüleri Vakfi, Mudo Concept, Trump Towers ve Maison Française dergisi isbirligiyle bir araya gelen ünlü isimler, bir sosyal sorumluluk projesi olan “Sokak Lambasi”na destek vermek amaciyla evlerinin kapisini ziyaretçilere açiyor.


Toplum Gönüllüleri Vakfi, Mudo Concept, Trump Towers ve Maison Française dergisi isbirliginde gerçeklestirilen TOG Concept projesi kapsaminda; sanat, cemiyet ve basin dünyasindan 12 ünlü isim Toplum Gönüllüleri Vakfi’nin çalismalarini desteklemek, tanitmak ve kamuoyu olusturmak amaciyla bir araya geldi. Türkiye’nin önde gelen 12 ünlü mimarinin, 12 ünlü ismin zevkine ve seçimlerine uygun olarak Mudo Concept koleksiyonlariyla dekore ettigi dairelerle destek verdigi TOG Concept sergisi; sokakta çalisan çocuklarin, sosyal aktiviteler araciligiyla kendi potansiyellerini kesfetmelerini, özgüven kazanmalarini ve bu sayede toplumsal yasama katilmalarina yardim eden “Sokak Lambasi” projesine kaynak olarak geri dönecek.

Toplum Gönüllüleri Vakfi’nin Toplum Gönüllüsü gençler ile birlikte 2004 yilindan beri yürüttügü “Sokak Lambasi” projesi, sokakta çalisan çocuklarin sorunlarini ve ihtiyaçlarini gözlemleyerek toplumsal yasam içinde yer almasini sagliyor. “Sokak Lambasi” projesi ile yola çikan ve Toplum Gönüllüleri Vakfi’nin çalismalarini desteklemek için ele ele veren Mudo Concept, Trump Towers ve Maison Française dergisi; sokakta çalisan çocuklari sosyal yasamin içine dâhil etmek ve kaynak saglamak için “TOG Concept”i hayata geçirdi.

24 Kasim 2011 –  4 Aralik 2011 tarihleri arasinda ziyarete açilacak olan TOG Concept sergisini, isteyen herkes Trump Towers’da 10 TL ücreti karsiliginda ziyaret ederek projeye destek verebilecek. Sergi giris ücretlerinden elde edilecek gelir tutari kadar Mudo Concept tarafindan yapilacak katkiyla Sokak Lambasi projesi; sokakta çalisan çocuklarin sosyal hayatlarina isik tutmaya devam edecek.

TOG Concept’e kimler destek oluyor?

 1-          Acun Ilicali & Emrah Kutlar

2-           Arzuhan Yalçindag & Çaglayan Tugal

3-           Ayse Arman & Mahmut Anlar

4-           Caroline Koç & Gökhan Avcioglu

5-           Hülya Avsar & Merve Benice Musluoglu

6-           Ibrahim Kutluay & Sebnem Buhara

7-           Izzet Çapa & Sandra Arslanogullari

8-           Oya Eczacibasi & Mustafa Toner

9-           Rana Tabanca & Hakan Ezer

10-         Siren Ertan & Hakan Helvacioglu

11-         Türkan Soray & Emir Uras

12-         Ümit Boyner & Cem Kocaciklioglu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here