20.000 Yeni Mühendis Ve Hekim Araniyor! – Is Yeri Güvenligi Uzmanlari Araniyor!

0
368
Is Sagligi ve Güvenligi Kanunu Tasarisi TBMMde görüsülmeye baslandi. Yasa tasarisi kabul edilip yürürlüge girdiginde Türkiyede en az 20.000 yeni Is Güvenligi Uzmani ve Isyeri Hekimine ihtiyaç olacak. Kanun Tasarisini incelemek için tiklayin
Kariyerini bu alanlarda sekillendirmek isteyen, yeni is arayan, isinden memnun olmayanlar! Bu yeni firsati kaçirmayin, en önde yerinizi alin!
Kimler Is Güvenligi Uzmani Olabilir?
Tüm Mühendislik bölümleri mezunlari,
Mimarlar,
Kimya bölümü mezunlari,
Fizik bölümü mezunlari,
Teknik Egitim mezunlari,
Is Sagligi ve Güvenligi Ön Lisans Programi mezunlari
is güvenligi uzmani olarak çalisabilirler.
Kimler Isyeri Hekimi Olabilir?
Tüm Hekimler (uzman veya pratisyen) 
isyeri hekimi olarak çalisabilirler.
Is Güvenligi Uzmani veya Isyeri Hekimi Olmak Için Ne Yapmak Gerekiyor?
ISAGEM Egitim Kurumlarinin düzenlemis oldugu 180 saatlik (90 saat uzaktan + 90 saat örgün) egitimlere katildiktan sonra, Milli Egitim Bakanliginin düzenledigi sinava girip basarili olmaniz yeterli. ISAGEM Egitim Kurumlari; 15.08.2009 tarihli Isyeri Saglik ve Güvenlik Birimleri ile Ortak Saglik ve Güvenlik Birimleri Hakkinda Yönetmelik hükümlerine göre; Çalisma ve Sosyal Güvenlik Bakanliginin 15/01/2010 tarih, 0023/23 belge numarasi ile Isyeri Hekimligi ve Is Güvenligi Uzmanligi Yetkili Egitim Kurumudur.
Hemen Basvurun, Firsati Kaçirmayin
ISAGEM Egitim Kurumlarina hemen basvurun, kontenjanlar dolmadan, bu aya özel indirimlerden faydalanin! Kanun çiktiginda aranan sertifikali Is Güvenligi Uzmani veya Isyeri Hekimi olun. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here