26 Subat Jolly Joker Balans Özgün Konserine, RenkliDergiden Bedava Bilet!

14
768

Evet sevgili Renklidergi takipçileri. Hep lafini ettigimiz, yapacagiz edecegiz söylemlerimizi yerine getirmenin, baslangicini yapmis olmanin gururu ile bu yaziya sunuyorum huzurlariniza.

Promosyon çalismalarimiza basladik ve meyvelerini siz sevgili okurlarimizla paylasmaya bugün itibari ile basliyoruz. Ilk promosyonumuz ise konser bileti. Promosyonumuz son dakikada netlestigi için bizi bu defalik affetmenizi ve eger istiyorsaniz elimizdeki 7 biletten birinin sahibi olmanizi istiyoruz. Konser ve detaylarini asagidaki satirlardan ulasabileceginiz konsere 7 okurumuz davetlimiz olarak ücretsiz katilacaklar.

7 Biletten birinin sahibi olmak için bu yazinin altina  “Talihli Olmak Istiyorum!” seklinde bir yorum eklemeniz yeterli. Talihli adaylari arasinda yapilacak çekilis sonucunda  kendileri ile irtibat kurulacak ve biletleri nasil ulasabilecekleri kendilerine bildirilecektir.

Üyelik detaylarinizda dogru bilgilerin olmasina özen gösteriniz.
 
Konser Hakkinda:
Özgün, Jolly Joker Balans’da 26 Subat’taki performansinda
yeni albümünden parçalar da seslendirecek.

Pop müzigin ünlü sarkicisi Özgün Jolly Joker Balans’da 26 Subat Persembe gecesi verecegi muhtesem konserle, yeni albümünü sabirsizlikla bekleyen hayranlarini fazlasiyla sevindirecek. Her parçasi tv ve radyolarda büyük ilgi gören, pek çok sarkisi liste basi olan ,dillerden düsmeyen söz ve bestelerin yorumcusu Özgün gecede önceki albümlerinin sevilen parçalarina yer verecek. Gecede ünlü konuklarla sürpriz düetler de yapacak olan Özgün, yeni albümünden de bazi sürpriz sarkilari ilk defa seslendirecek. Özgün’ün Jolly Joker Balans performansi saat 22:30’da basliyor.

Biletlere ulasmamizi saglayan arkadaslara Renkli Dergi adina tesekkürü bir borç bilirim efem…

14 YORUMLAR

 1. – Çekilis süresi 18:00de sona erecektir.

  – Talihli Üyelerimiz biletlerini PHOTOPARK CAFE görevlilerinden alabilirler.

  – Biletinizi almak için, saat 18:00den sonra Renkli Dergi üye adiniz, Renkli Dergiye üye oldugunuz e-posta adresiniz ile PHOTOPARK görevlilerinden alabilirsiniz.

  – PHOTOPARK CAFE Adres:
  Istiklal Caddesi
  Küçükparmakkapi Sokak
  No 9 Kat 3
  Tel: 0 212 249 86 80
  (Istiklal caddesi üzerindeki Mc Donaldsin yanindaki sokakta soldan üçüncü apartman ve üçüncü kat – Kumbara Cafe Üstü)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here