Acaba – SüHeDa

0
475

  Suanda Neredeyse zihnimin durdugu anlardayim.Ben Beni kaybedeli 2 yili asmis durumda ve bu durum onun umrunda degil. Onu sevdigimden beri her türlü dert ve çile ile karsilastim o ise bunu umursamadi egosu tavan yapmis vaziyette hala ACABALARla oyalaniyordu.Ben ise her gece sabahlara kadar onu düslüyor ve elimi açtigim her an yalvariyordum ALLAH a .Resimler çiziyor siirler ve yazilar yaziyordum onun için o ise hep baska havadaydi. Sühedayla siyah ile beyaz kadar farkliydik o ve ailesi önyargili kendini begenmisti ama bu durumu kabullenmiyorlardi ben pek umursamiyordum bu durumu aklimda düsümde hep Süheda vardi .

Süheda hep yalanlara siginmis bir vaziyette yasamina devam ediyordu.O kadar rahat yalan söylüyordu ki bildigim halde Eyvallah cekiyordum içimden sevmek kötü birsey degildi ki ama bana hep kendini begenmisler denk geldi belkide problem bendeydi hep miknatis gibi ben cekiyordum belki onlari çok kere agladim Süheda için acabalar beynimi kemiriyordu .

Çok karanlik Antep sokaklari geceleri ise sessizlige bürünoyor sehrin çigliklari
Bir kagit ve bir kalem eslik ediyor sessizlik dolu bu notalara her yazdigim yazi siir yaptigim resimlerin hepsi Sühedaya cikiyor o ise bunlari umursamadan hayatina devam ediyor ALLAH büyük diyorum ALLAH büyük o görüyor herseyi içim rahatliyor birden ahiret diyorum Süheda ahiret burda mutlu mesut yasarsin ama ahirette Asla KAÇAMAZSIN 
Sana dair son yazilar bunlar belkide kendimi kandiriyorum ama artik bi yerden nokta koymak gerekiyor galiba Sahte ASKLARA artik ELVEDA…..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here