Ah Apaçi, Vah Apaçi – Apaçi Nedir?

1
113

Bu sabah taksim meydaninda saginiza baktiginizda pembe dik yakali gömlek, altina 350 mavi tonunun bir arada oldugu , düsük bel olmadigi halde dizinde duran bi pantolon, ayagina da rugan sivri burunlu ayakkabi giyen bi tip görseniz sasirmazsiniz degil mi? Ya da metallicanin tamirci dükkani, nirvananin Gaziosmanpasanin en kral falcisi , Wikileaksin Besiktasin yeni transferi oldugunu iddia eden kisiler sadece gülümsetiyor sizi degil mi ?
Evet. Apaçiler. Ilk önce bir geyikti, sonra fevkalade dans yapan CIX çocuklardi. Evet zenginle fakir arasinda bu kadar fark olan, özgürlesme sancilari çeken bi ülkenin dogal sonuçlari bu apaçiler.
Giyin kardesim istediginizi giyin. Çiplak gezin isterseniz , evet sen arkadasim ; en son 2 hafta önce yikadigin yagli saça cix berberden aldigi vaxla sekil veren kardesim. Istedigini giy ama insan ol önce. Dolmusta gördügün bayani cinsel obje olarak görüp kovalma mesela. Sabah senden yer isteyen adama moruk deme yani.Ya da o temiz balgamini atma sokaga tamam kotun altina rugan ayakkabin giy cix çocuk ol yine ama önce INSAN OL

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here