Ahir Zamanda Müslüman Olmak !

3
169

Yeryüzüne küfür hâkim ey Müslüman,

Nereye gittigine, kiminle olduguna dikkat et!

Dünya bir han sen ise yolcusun,

Zalime karsi dur! Mazlumu gözet ki,

 

Yarin hesap gününde Allah sevsin seni

Sen Allahtan razi, Allahtan senden razi,

Gir onun sonsuz hükümranligina,

Onun yolunda ilerle, ilerle, ilerle…

 
 

3 YORUMLAR

 1. eger insanlik alemi Allahtan razi olsaydilar zengi fakir diye bir topluluk olmazlardi ve bu zulüm sistemine ölümünde olsa savas açarlardi.

  iste bunu bir numune olarak hazreti muhammed yapti ki ibret olsun bu insanliga.

  ama ne çareki insanlar Allahtan razi degiller ve hala ebu cehilden razilar çünkü onun kurdugu sistemin içinde hala yasiyorlar demekki herkez ondan razida Allahtan degiller derim.

  eger öyle olmasaydi simdi bizlere vaizlerde zenginde olacak fakirlerde olacak bu bir imtihandir denilecek yalanina hiç kimse aldanmazdi derim.

  mesela fakirlere denilecekmiski sen bu haline razi ol bunu sana Allah verdi eger sen bu fakirligine razi olmazsan Allahda diyecekmiski siz gidiniz kendinize baska Allah arayiniz diyecekmis diyor sayin dinci prof.

  onu duyunca eyvah eyvah meger oda seytanin kulu ve dostuymus meger dedim kendimce bu is uzar dahasini gerekirse anlatiriz derim r.ç.

 2. aciz hane olarak benim bu kurandan anladigin din tapinak dini degil onunla bu hayatin her anini bütün insanlarca birlikte yasamayi ögreten bir dindir ve onun metodunu ve planlarini ahlakini ve özetini veriyor biz insanliga derim.

  yoksa mevlitle, kandille, ilahilerle, siirlerle, menkibelerle, hiç bir alakasi yoktur.

  bunlari birileri rant elde etmek için ve gerçekleride bunlarla üstünü örtmek için özellikle tezgahlamislardir bunlari yani zehirin üstene bir tat vermislerdir bunlarla ki zehiri fark etmesinler bu insanlar içindir derim.

  bir ayette geçer ey örtüsüne bürünen kalk uyar insanlari diye basliyor bu afyonlanmis uyutulmus bunca insanlari iyice uyar iyice silkele onlari diyor ve onlarin bir çogunun insanlik haklarini çalanlari bunu nasil yaptiklarinida anlat göster onlara onlari diyor.

  Ala 1. ayet rabbini yücelt… yani anlat onu bu insanliga diyor yüce Allah derim .r.ç.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here