Aklimda Kal..

1
287

Baharat kokulu sarkilarda huzur buluyorum artik, yalnizligin meyhanelerinde kafa buluyorum her gece, gece gece yalnizlikla öyle bakisiyoruz birbirimize..

Mesela seni düsünmeyle basliyorum  güne ve sonra birden aksam oluyor, ben.. ah ben ne yaparim bilmem artik..Zamanimi alt üst ediyor, gözüme göründükçe, içimde bir insaat yikiyorsun.. Ben ne yaparim bilmem, gözümü açsam sen, kapasam gözlerin..Ellerini uzatsan tutarim, ellerimi uzatsam kaçar gözlerin..

Mesela seni düsünmelerimle yatiyorum gecenin dizlerine ve uyuyamiyorum o gece..Uyku düzenimi bozuyor, rüyalarima giriyor saçlarimdan öpüp kaçiyorsun..Ben ne yaparim bilmem. Uyansam sen, uyusan o..Uykun gelse su çok sevdigin masali anlatirim annen gibi, uykum gelse, uyur gözlerin..

Mesela seni düsünmeme karari alirim uykusuzluktan, öyle bir gece..Müzik dinlerim, resim yaparim, film izlerim, parka giderim…Ama biter ki sevgilim, tadi kaçar öyle..Seninle güzel geçiyor zaman, uyuyorum sen uyaniyorum sen..Elin kanasa mendilim, elim kanasa kansin sen..Sevgilim, yine de sagol sen..

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here