Alain Delonum Benim – Sila Ozan Dogulu Alain Delon Sarkisi Ve Klibi

4
268

Yine anlatamadin degil mi derdini? Yine üzerine bulastirdigin sahtelik tabakasinin altinda bogulup nefes alamiyorsun degil mi? Nasil bir gurur bu anlamak mümkün degil! Karistirdigin islerin içinden çikamiyor kaçiyorsun degil mi? Nette konusurken mangalda kül birakmayan tavrini, yüz yüze geldiginde koruyamamis olman ne korkunç!

Acinacak halin yüzünden, insanlarin sana acimasini seni sevmesini kaldiramamak da ayni oranda yikici degil mi? Kendinle bir hesaplasamadin gitti… Hesabini veremeyecegin ne suçlar isledin ki? Bilerek mi yaptin bunlari? Yoksa bilmeyerek mi? Yoksa daha da kötüsü kendinle barisik olamadigin sebeplerin mi var? Haydi, ama kandirma ne kendini, ne de beni “nereden çikartiyorsun bunu” diye…

Her seyin farkindayken nasil böyle hiç bir seyden haberin yokmusçasina davranabiliyorsun? Aklinca dalga mi geçiyorsun o, IQ su  normal ama EQ su eksik beyninle!

Çevrene ekledigin, (ekledigin diyorum çünkü kimse gelip seni bulmuyor bulundugun nokta itibariyle) her insanin senin eksenin etrafinda döndügünü mü saniyorsun? Bu yüzden mi herkesi birbirine dolastirmaya çabalaman. Komiksin komik=) sadece gülmek için kullanilabilecek komiklik enstitüsü =) bunu anlamakta geç kalmayanlar, nerede satilir bilmem bir he he kafa yapicisi almis içip kafayi bulup her söyledigine he he deyip pek orali olmuyorlar. Anlamakta gecikenler de kendi kafalarini yemekten baska bir sey yapamiyorlar =)

Düsündüm de acidim kiza yahu hani biraz samimi olsam diyecegim ki; “kizim dogustan defolu, gelisimini tamamlayamamis, üstüne üslük halen gelismek, olaylari kavramak adina kiçini kimildatmayan biri için bu kendini paralama seremonisi de ne?” Bunca adamin içinden tavsanin çektigi niyetten mi çikarttin bunu =)

Seversin kaçar, sevgini göstermez saklarsin korkmasin diye “sen benimle ilgilenmiyorsun “ olur. Ararsin açmaz, mesaj atarsin üç gün sonra fark eder, bulusalim dersin bir yigin programi vardir, bulusmayalim dersin “beni istemiyor musun ?” der… Amannnn  çikamazsin isin içinden, sanirsin “bulunmaz Hint kumasi”… Canindan bezdirip tüketirler insani, lakin

“sen benim canimsin ya, iste ben bu yüzden ölemiyorum”

Neyse, ben bu tip uyurgezerler için Sila’dan “Alain Delon’um Benim”  tam konuya uygun bir sarkiyi hediye edeyim akli bir karis havada gezenlere gelsin…

Ayse ÖZEN

4 YORUMLAR

 1. Bu alein delon çok anlamsiz ama çok eglenceli yaa 🙂

  Bu arada gerçekten insan neden kendisi ile ilgilenmeyenin pesinden köpek gibi gezer ki!?

  Güzel olmus 🙂

 2. Günaydin,

  @erman demirkaya, sarkidan yola çikip, günümüz iliskilerinden etkilenerek, biraz da hayal gücü ortaya böyle kisa bir yazi çikartti… strese girecek bir sey yok yani… her insanda oldugu kadar ben de öfke tasiyorum elbette =) yazida görünen öfkeden ziyade üslup =))

  Serkan evet renklidergi = terapi =)) tecrübelerimle kanitlidir…

  @cadi_ici anlamsiz tabiki sana katiliyorum. herseyde anlam aramakta anlamsiz !!!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here