Aldatmak ve Aldatilmak…

0
609

ALDATAN KIM??

ALDATILAN KADIN ISE,
ALDATAN DA KADINDIR!!!

*Kadin her seyi affeder fakat asla unutmaz..

“Aldatmayi düsünmeyen,inanmadigini belli etmeyen ve bununla beraber bunlari anlayabilen bir kimse degerli bir kimse degil midir?

“Insanlar seni istedikleri kadar iyi bilsinler .ama sen kendi kendini aldatabilir misin?

“Birini aldatan,ötekini de aldatir.”ne yazik ki o ikinci kadinlar bunlarin farkina varmazlar saflar..

Bir birlikteligi oldugunu bilen 2.kadinlar sevdaya kapilir giderler ki ama bir gün o kadini düsürdügü duruma Allah ona gerekeni verir… Örnekleri çoktur. Erkek sevgilisini ya da esini biriyle macera olarak aldatiyorsa onu da aldatir… Ama dönüp dolasacagi tek yer tilki dükkanidir diye bosuna denmemistir. O maceralar basit bir zaman diliminden ibarettir..

“Vücudu öldürenden korkma. Ruhu öldürenden kork…”

Kadinlar aldatildiklarinda çesitli psikolojilere bürünürler. Kimseye güvenememe, istahsizlik, daha çok erkeklere karsi düsmanlik baslatma, uyku düzensizlikleri, toplumdan uzaklasma vs… gibi olumsuzluklar meydana gelmektedir. Bu da kadinin hayatini çekilmez bir yokusa sürükler.

“Kadinlar sevmedikleri

adama hiç acimazlar..”

Aldatilan kadinin intikam atesi içinde yanar ama o erkegin seviyesine düsmek istemek istemez. Intikam atesinden akillarina düsene kadar… Çünkü o adama sevgisi, güveni yerine nefreti kalmistir bu yüzden aldatmaktan zevk duyarlar 🙂

Ikinci kadin Firsati..

Ikinci kadin sifatini tasiyan kadinlar, toplumda kötü kadin damgasini yemege mahkumdurlar. Bu kadinlar, baskalarinin eslerini veya sevgililerini çalarak en büyük hirsizligi yapmislardir. Baskasinin mutlulugunu, onunla birlikte yapmak istediklerini çalmaktadirlar. Bu kadinlarin amaci erkekleri tek basina elde edip, ilk eslerini veya sevgililerini biraktirmaktir. Bir diger kadinin hiçbir garantisi yoktur.Toplumda kötü kadin damgasi yer. Her an kaybedilmek korkusuyla yasar.Birlikteliklerinin ne kadar sürecegi belli degildir. Asil korkuyla yasamasi gereken onlardir. Çünkü erkeklerin esleri veya hayatindaki kisi daha da kiymetlidir. Öyle olmasa erkek ikinci kadini tercih ederdi 😉  Bu kadinlar onlar için maceradan baska bir sey degildir.”

Erkegin aldatmasinda çocukluk döneminin etkisi

Erkegin aldatmasinda, geçmisinde yasadigi bazi durumlar olabilir. Ailesinin problemli olusu, siddet uygulanmasi. babasinin aldatmasi veya annenin aldatmasi. Çocugun bilinç altina yerlesmesini saglar bu nedenlerden dolayi.
Çocuk öfke duydugu babasina ragmen, yine de babasinin yaptigi hareketleri yapmaktadir.Annesine ve kendisine yapilan haksizligin cezasini çikarmaya çalismaktir.
“Aile toplumun özüdür 😉

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here