Aninda Görüntü Show

7
495

Hiç denilecek kadar az seyrettigim televizyonun basina geçtim geçen günlerde. Ne isim varsa biraktim, kendimi ahmak kutusunun basina kilitledim. Civil civil, tap taze bir kanal olan Fox TVde yayimlanan Aninda Görüntü Showa baglandim kaldim. Tamamen dogaçlama bir program ve Mahser ile Cümbüs gruplari gözlerimden yas getirtene dek güldürdüler beni. Inanilmaz keyif aldigim programi seyrederken artik Sali günlerini iple çekiyorum 🙂
Programin genel bilgileri;
Sunucu: Osman Tan ERKIR
Mahser-i Cümbüs: Dilek ÇELEBI, Ayça ISILDAR, Özlem TÜRAY, Ayhan TAS, Burak SATIBOL, Yigit ARI

 

Amerika ve Avrupada milyonlarca insani eglendiren müthis tiyatro sovu, Mahser-i Cümbüs adli genç tiyatro grubu ile Foxta!

Seyirci ile sahne arasindaki siniri kaldirip atan bol eglenceli oyunlarin yer aldigi bu gösteriye komedi sporu da deniyor. 6 yildir, hiç reklami yapilmadan büyük bir kitleye ulasan ve önemli ödüller kazanan Mahser-i Cümbüs grubunu, Osman Tan Erkir, Aninda Görüntü adli programla Fox ekranina tasiyor. Aninda Görüntü, kadin yada erkek, her yastan izleyiciyi ekrana çekiyor. Çünkü bu interaktif sovda konuyu seyirci belirliyor. Aninda Görüntüde iki takima ayrilan oyuncular, hiçbir özel dekor veya kostüm kullanmadan, oynadiklari oyunu, seyirci onlari nasil yönlendirirse ona göre, aninda degistirerek oynuyorlar ve ortaya müthis bir komedi çikiyor. Üstelik oyuncular arasinda her hafta farkli ünlüler de yer aliyor.

7 YORUMLAR

 1. Fox Tv nin frekans bilgileri;
  Frekans : 12021
  Sembol orani : 5380
  Horizantal (Yatay)
  Fec : 5/6

  Ayrica Tgrt Haber ve Tgrt Pazarlama kanallarinin frekanslari da asagidaki gibi degisti :

  Frekans : 12015
  Sembol orani : 4800
  Horizantal (Yatay)
  Fec : 5/6

 2. Buna benzer bir tiyatro etkinligi Izmitte sergileniyor. Her cuma 20:00da Dafne Kültür Merkezinde gösteriliyor. Firsat buldukça gitmeye çalisiyorum. Tiyatro sporu diyorlar yaptiklarina. Hem kendilerini egitiyorlar hem de halki güldürüyorlar. Ayrica bir internet siteleri var ve merak edenler youtube sitesindeki bir kaç görüntülerine ulasabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here