Anjelika Akbar Ve Yeni Kitabi Içimdeki Türkiyem…

0
267
Müzisyen ve Piyanist Anjelika Akbar artik çiçegi burnunda bir yazar. 2010 Aralik ayinda kitapçilarda yerini alan “Içimdeki Türkiye” adli kitabi, ünlü müzisyenin Türkiyeye gelisinden itibaren yasadiklarini ve hissettiklerini anlattigi bir kitap. 
 
Kendisiyle 27 Ocak 2011 tarihinde, Bagdat Caddesindeki bir mekanda bulustuk ve hem müzikal yasantisi hem de kitabi ve dogal olarak Türkiyedeki yasantisi hakkinda kisa bir söylesi gerçeklestirdik. Önümüzdeki günlerde bu söylesiyi sizlerle paylasacagiz. Bu arada sanatçimiz kitap ve müzik albümünü sizler için imzaladi. Söylesimizi yayinlandiginda bu albüm ve kitaplari nasil kazanabileceginizi duyuracagiz.
 
Ancak söylesimizin yayinlanmasini beklemeden, sanatçinin Içimdeki Türkiye adli kitabini edinmenizi ve okumanizi öneririz. Çünkü kitap, ülkemize çok farkli bir ekolden gelen ve kendisini en az bizler kadar Türk hisseden, ülkemizi sahiplenen bir genç kadinin anilarini, hislerini, sevinçlerini ve hüzünlerini anlatiyor. Kisacasi Anjelika Akbarin Türkiyede yasadiklarini duru anlatimiyla, kendi agzindan dinleyeceksiniz. Kitap Is Bankasi Yayinlarindan 12 TL.ye satisa sunulmus. Kitabin kapagindaki Anjelika Akbar fotografi ise, Üstad Ara Gülere ait.
 
Sakarpiyon
 
http://www.anjelikaakbar.com 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here