Artik Renkli Dergi Üyeleri Kendi Aralarinda Mesajlasabiliyor!

0
298
Biz bunu seviyoruz. Biz sizlere daha iyi bir Renkli Dergi insa etmeyi seviyoruz. Evet, son ekledigimiz özelliklerden birisi de üyeler arasi mesajlasma. Nasil mi? Tabi ki çok kolay!

Renklidergi.com’a girdikten sonra üye girisi yapiyorsunuz. Bakiniz üye adinizin hemen altinda mesaj kelimesi sizi bekliyor.

                

Hemen tikliyorsunuz mesaj kelimesine. Mesaj göndermek istediginiz üye adini “Kullanici Adi” bölümüne yaziyorsunuz. Sonra da mesajinizi yaziyorsunuz altindaki bölüme. Son olarak da gönder butonuna basiyorsunuz.
Ya da site içerisinde o üyenin adina tikliyorsunuz. “Falanca Sizi Selamliyor” un hemen altinda “Mesaj yaz” butonu var. Tiklayin ve ona hemen bir mesaj gönderin.
Iste hepsi bu kadar!

Mesaj gönderdiginiz üye siteye giris yaptigi anda mesaj(1) seklinde görüyor o kismi. Tikladigimda ise sizden gelen mesaji farkli bir renkte görüyor (henüz okunmamis oldugu için) Size yanit vermek için tikladiginda ise sadece o mesaja ait yanit olarak size geri dönüyor. Böylece mesajlarinizi da birbirine karistirmamis oluyorsunuz.

Renkli Dergi’de yeniliklere devam!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here