Asik Degilim

2
226
Aslinda böyle yazilari çok yazmam. Duygusal bi adam degilim iste ne yapayim. Ama ergenlik mi dersin , yagmur mu dersin içime bi hüzün bi ask bi böyle romantik komedi doldu lan.

Ask iste böyle, osurmak gibi . Osurmazsan rahatsiz olursun bi siskinlik bi karin agrilari ama osursan daha beter, kokar rezillik . Iste su an çok pis asik olasim var içimde bi sikinti bi dert , ama asik olsam bu sefer ayrilinca leyla gibi gezicem o da ayri bi rezillik , ama osur gitsin diyorum bazen içinde duracagina osur lan, sanki onlar osurmuyor.
Biliyorum mideniz bulandi ama ask öyle çiçege böcege benzetilecek bir sey degil bence. Ask çiçektir , böcektir , baldir diyorsunuz iki siir sonra askim beni terk etti e hani çiçekti lan kaktüs oglum o , vallahi ugur böcegi falan da degil bildigin esek arisi bu ask. Böyle görüyorsun  “aa ne sirin sey la bu” diyorsun sonra bi dönüyor kiçini sana kafan kadar igne, soktu mu da geçmez acisi. Ama sokar iste. Simdi kafan karisti ask mi sokar esek arisi mi diyorsun ya, ikisi de hosaf ikisi de sokar kalkamazsin bi daha.
Bunlari biliyorum , ask ; çis , kaka , öhh , piiiss biliyorum. Ama çocuklugumdan beri sakin onu elleme hee cizzz o dedikleri seylere de dokunmayi seviyorum anasini satayim. Simdi birini gördügümde bogazim dügümlense , ellerim birbirine dolansa , sesim titrese öyle çok istiyorum ki. Soksun anasini satiyim , anami aglatsin sonra , ama ben onun dikenini görmeden bi koklayayim mutlu olayim ..
Demirden Korksaydik Trene Binmezdik Ulaaaan!!! Tamam sakinim , ama hala asik degilim.. 
Hadi eyvallah..

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here