Ataçla! – Ataçla Nedir – Renkli Dergi’de Sevdiginiz Yazilari Ataçlayin!

0
319
Ataç, ataç iste. Hani genelde aklimiza en basit hali ile geliveren küçük icat. Hani “bir ataçla ev sahibi olan” adamin kullandigindan. Yandaki resimde gördügünüz gibi bir sey.
Renklidergi.com olarak bunu sanal ortama tasiyalim dedik. Kaldi ki internette de örnekleri mevcut. Bizim üyelerimizin neyi eksik dedik kendimize. Malum her gün yazilar ekleniyor siteye. Begendiginiz yazilar çikiyor içlerinden. Onlari Renkli Dergi üyeliginiz altinda saklamak istemez misiniz? Siteye zaten giriyorsunuz, hemen üye girisi de yapiyorsunuz. Geçen hafta yayimlanan bir siiri çok begenmistiniz hani!

Yazinin üstündeki ATAÇLA’ya tiklayivermistiniz. Iste o tiklamadan sonra biz de o yaziyi üyeliginiz altindaki (sitede kendi adiniza tiklayin ya da sag üst kösedeki Profil’e…) ATAÇLARIM altinda görebilirsiniz artik.

Bununla da kalmadik. Ataçladiginiz yazilara bir yorum yapildiginda size otomatik bir e-posta (e-mail)gönderilmesini de sagladik.

Evet yanlis duymadiniz! Bir yaziyi ataçladiginiz da baska biri o yaziya yorum yaparsa size otomatik bir e-posta gönderiliyor. Bu sayede ataçladiginiz yaziya yapilan yorum hakkinda aninda bilgi sahibi olmus oluyorsunuz.

Hadi, sevdiginiz yazilari ataçlamaya baslayin bakalim!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here