Bana Tekrar Gülmeyi Ögret, Ne Olur…

21
608

Gülmeyi senden ögrendim

Ilk defa senin yaninda mutluluk nedir

ANLADIM

Ama artik yoksun durduramiyorum

Yine gözyaslarim akiyor

Kalbim agliyor ve ilk defa

Canim bu kadar çok yaniyor.

 

Gözümden akan her damlada,

Kalbime hançer saplaniyor.

Bu kalp sensiz sensiz gülemiyor

LÜTFEN GEL o kalpteki tahtini bos birakma

Hayatta bosluga düstügüm bir anda

Elimden tutup beni kurtardin

Ama simdi o bosluga sen itiyorsun beni

 

Sensiz hayat yok

Sensiz amacim yok

Ben senle var oldum

Eger sen yoksan

Benim de yerim kalmadi dünyada

 

Sen mucizeye inanirdin

Hadi bir mucizeyi de sen yarat

Bana tekrar gülmeyi ögret

Ve gözlerindeki isiltiyi

ESIRGEME BENDEN…

21 YORUMLAR

 1. "Sensiz hayat yok

  Sensiz amacim yok

  Ben senle var oldum

  Eger sen yoksan

  Benim de yerim kalmadi dünyada"

  saçmalamazmisin lütfen:) o olmadigi zaman yasamiyormuydun sen? haydiii ama mucize tamda sensin farkinda degilmisin?

 2. hayatim o oldu artik benim o yoqken dünyada olmamin ne anlami warki ayni qökyüzü altinda ama beraber deilsek yasamamin ne anlami kalir ki iste bu neden le cnm o qittiqi qün bnmde yerim kalmaz hayatta

 3. bak cnm ben bi bosluqa düstüm hayatimin en kötü qünleri diebilirim sana o qün intihari bile düsündüm ama o enqel oldu onun sayesinde buqün hayattayim ben qittiqi qün ayni bosluqa düsecem biliorum iste bu yüzden bu kadar deqerli ve onu deliler qibi sewiyorumm:)

 4. hmmm intihar etmeyi düsünmek ve etmek gerçek delilik evet…lakin bu düsünceden bir baskasi degil seni geri döndüren… kader ve sensin… gerçek mucizede sensin… yasiyorsan yasaman gerekiyor öyle degil mi?

  hem gelecegi bilememe gibi bir sansimiz var. yarin, hatta biraz sonra ne sunacak hayat bize bilemiyoruz:) tut bence hayati… birakma sakin:) sakin birakma…sabir ve zaman…beklemelisin hayatin sunacaklarini…

  ve sevmek ? sevmek karsiligi olmayan bir sey:))) sadece senin ve sana ait…

  sevgi pusulamiz olursa yolumuzu daha kolay buluruz…ve bana inanmani istiyorum lütfen:)) ne kaybedersin?

 5. heyy nereye gitti yazdiklarin yahu? bende sana cevap yazmaya çabaliyorum bir taraftan:)))

  eee bak simdiden düzeltmeye basladik hayati ne dersin?

 6. evet kevser yasamak sadece nefes almak degil elbet…nefes vermek de var hayatin içinde… ama yasamak her daim mutlu mesut olup farkindaligini da bir yana birakmak da degil… iyi kötü yasananlar ve düsüp düsüp yeniden kalkmalar sanirim hayatin tamamini olusturuyor:)

  düstügünde kalkip yürüyemiyorsan evet yasamiyorsun demektir:) etrafimiza bir bakinsak ne sebepler buluruz yasamak için:)

 7. saol cnm beni düsündüqün için ayrica bütün sewqiler karsiliksiz olmaz qerçekten çok tsk ederim beni düsündüqün için lütfen bana inan demissin tabiki inaniyorum qüzelim

 8. yokk yokk sakin bunu söyleme "yaptigim salakligi…." tecrübe, senin deyiminle "yapilan salakliklarin tümü" bence…

  ama getirisi büyük eger o salakliklarin ardina gizlenmezsen. misal 1-0 önde basliyorsun yeni günlere:)) az bir sey mi bu:))

  ohhhh be biri hakli oldugumu itiraf etti nihayet:))

  sevgi ile kal:)

 9. Deliseyim simdi yorumlari okurken ilk aklima gelen ne kadar olgun akli basinda biri oldugun felegin çemberinden geçtigini nasilda belli ediyorsun…Taktir ettim kendi kendime seni…

  Bazen biz ne dersek diyelim herkez kendi dersini kendi almak istiyor.

 10. Kevser, nacizane bir tavsiye daha çok hatta elinden geldigince kitap oku.Yazmak önemli ve insanin içinde birikmis duygulari en güzel ifade etme seklidir ama çok okumadan bunlari güzel ifade edemezsin.

  Sen mucizeye inanirdin

  hadi bir mucizeyi de sen yarat yerine (keza anlami bozuk bir cümle olmus)

  Sen mucizeye inanirdin

  hadi yine bir mucize yarat daha anlamli olurdu.

 11. sessiz oradan akli basinda görünüyorum demek:)))) felegin çemberi mi??? ben felegin tünelinden geçtim sessiz tünelinden…o tünel oldukça uzundu ve sonu görünmüyordu… ama basardim o tüneli geçmeyi basardim.

  sagolasin:)

 12. içindeki aci yada içinde tasidigi gizli sakli yara onun adi her neyse onu yiyip bitirse bile ayakta durup güzel yüzüyle gülümseyen genç bir kadin gibi duruyorsun benim penceremden…

  Gününüz güzel geçsin…

 13. kevser sessiz ve deliseyim ne hos yorum yaparken birbirinize destek olmaniz bende birseyler yazayim istedim ama siiri 3 kez falan okumama ragmen
  söylüyecek bir sey bulamadim galiba bu tür duygulari çok derine gömmüsüm üstünede koca bir kaya simdi lazim iki kelam edelim dedik çikar, çikarabilirsen :=).

  sessiz de delisey de akilci arkadaslardir kevser, o yüzden siz taze damdan düsenleri basbasa birakiyorum ama yorumlari kaçirmam :=)

 14. yafff canim benim gömmedim tabii ama hersey yerinde,yasinda ve zamaninda daha güzeldir. :=)

  ben ip atlamasini çok severim bazende evde yalnizken atlarim ama asla 35-40 yil önceki gibi seri, süratli ve uzun atliyamiyorum artik. 30 una kadar aski nasil geldiyse öyle yasarsin.
  35 inden sonra ask tan beklentilerin farklidir çita yükselmistir ister, istemez daha temkinli daha acisiz daha sebatkar olsun istersin yoksa duygulari gömmek mümkün degil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here