Baris Antlasmasi

2
399

Benim kelimelerim kayboldu içimde… Kendimi kaybettim aslinda kendi içimde… Kiymetlimdi sözcüklerim, yüregimin aynasi kâgitlarim-defterlerim. Dönüp onlara bakmak acitiyor simdilerde canimi. Öylesine yasiyorlar ki hala kapilarini araladigimda hepsi isigima dönüyor.

Mutlulugumdan mutsuzlar… Bir korku filmi senaryosu sanki onlarla yasadiklarimiz. Duygularimi anlatirken öylesine acimasiz yazmisim ki… Hoyratça savurmusum cümlelerin içine biçak gibi keskin sözcükleri.
 
Bu bir iç savastir. Her iç savas gibi dis güçlerin baskilariyla ortaya çikar. Herkes gider bütün güçler çekilir üstünden ama sen savasa devam edersin. Artik taslar yerinden oynatilmistir. Savasin kani ellere bulasmis, iç dengeler sarsilmistir. Bütün bunlari kanli eller düzeltmek yerine daha da kirletir.
 
Çözümü kahraman kurtarici…
 
Birkaç çift sözle yeniden baslatabilir kahraman kurtarici her seyi. Simdi benim iç savasimin son bulma vakti! Kayiplarin yerine yenisini koymak, tekrar cümleler insa etmek… 

2 YORUMLAR

  1. Tesekkür ederim. Insan her ne kadar istikrari bazen koruyamayip kalemi yeniden kirsa da kendine karsi. Dönüp gelecegi yer yine uzlasma masasi 😉

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here