BattleDawn TR – Ücretsiz Ve Kurulum Gerektirmeyen Bir Strateji Oyunu

0
276
Battle Dawn strateji, taktik, diplomasi ve beceri oyunudur. 4 yili askin süredir global sunucular üzerinden farkli dillerde oynanan oyun, Türkiye e özel sunuculari ile artik Türkçe.Hikaye


Bir felaket sonrasi neredeyse bütün uygarliklar dünya üzerinden silindi. Siz kurtulan bir grup insanin lideri olarak koloni insa etmeye baslamali ve dünyanin en kuvvetli kolonisini kurarak dünya egemenligi için çabalamalisiniz! Sizinle birlikte olanlar ile müttefik olmali, güvenlerini kazanmali ve savasarak diger ülkeleri ele geçirmelisiniz. Kendi koloninizin lidersiniz, emirleri verir, kendi kaderiniz ile karsilasirsiniz.
Oyunu denemek için kayit olmaniz gerekmemektedir. Sistem size geçici bir hesap olusturur ve bir alistirma sürecinden geçirir. Bu alistirma sürecinde oyunun temel islevleri tanitilir. Süreç sonunda dilerseniz kayit olabilirsiniz. Tek bir hesap ile bütün sunucularda oynanabilir. Ayrica Facebook hesabi ile baglanti kurulabilir, facebook üzerinden veya web üzerinden oynanabilir.Citivalizon tabanli oyunda TURlar bulunmaktadir. 1 saat içeresinde 3 tur geçer. 1 tur 20 dakika olarak ayarlanmistir. Siz oyunda olmasaniz dahi tur ilerler, üretim sürer, gerçeklesecek olan savaslar gerçeklesir ve depolanir.
 Oyun destek sistemi Türkçedir. Forum sayfasinda hazirlanmis Türkçe kilavuzlar, soru havuzu ve paylasim bölümleri bulunmaktadir (forum ve oyun sistemi kayitlari entegrelidir, ayri bir kayda gerek yoktur). Ayrica oyun yöneticilerine oyun içeresinden mesaj sistemi veya chat sisteminden ulasilabilinir.
 
3 farkli kurgu mevcuttur. Antik çag (fantazi), teknoloji çagi (mars), günümüz çagi (yer küre). Oyunu özel kilan kavramlardan birisi de haritalaridir. Her haritanin kisisinin zevkine uygun yerlesim ve birimleri vardir. Oyun baslangici ve alisim süresi için yeni oyuncu koruma sistemi de bulunmaktadir.
Anasayfa: http://tr.battledawn.com


Forum: http://tr.battledawn.com/forum


Facebook APPS: http://apps.facebook.com/battledawn-tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here